Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát ez most normális?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel szóba került, hogy a fogorvosnőm szabadságra fog menni. Barátnőm elkezdett faggatni, hogy merre, meg célozgatott rá (huncutul), hogy rá is mozdulhatnék. Erre mondom, hogy barátja van. A barátnőm meg fogalmam sincs miért, de erre azt válaszolta, hogy neki is vannak barátjai. Kérdeztem cukkolva, hogy ezt most vegyem fenyegetésnek? Barátnőm meg elkezdett magyarázkodni, hogy a fogorvosomnak is biztos csak olyan barátai vannak, mint neki... aztán meg mosolyogva félbe vágom, hogy ne terelje a szót a fogorvosra, most meséljen csak a barátjairól... Hát erre úgy felkapta a vizet, hogy 10 percig ordítozott velem, hogy neki nem jár az esze a qrváskodáson, és mit képzelek róla, engem szóhoz se hagyott jutni, most meg haragban vagyunk -.-

Most ő miért cukkolhat engem, én meg őt miért nem?!!!


2015. aug. 6. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
mert fogyatékos...féltékenységi roham az ilyen csajok el várják hogy fogorvost is cserélj... de csináld vele ugyan ezt egy haverjánál vagy valakiével és akkor hátha fel fogja mekkora hülye
2015. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves, 12?
2015. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez ilyen "Visszanyalt fagylalt" feeling.:D A barátnőd kezdte a provokálást, de mégis ő jött ki belőle sz@rul a végére. Amúgy meg a barátnőm is szokott így viselkedni, nehezen fogadja el, hogy nekem ő kell és senki más. Talán nem érzi magát elég jónak hozzám. Itt is ez lehet vagy baromira nem tud benned megbízni, ez már a rosszabb eset.
2015. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
26, szóval nem egy tini jelenetet képzeljetek el...
2015. aug. 6. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor mondta h ra is mozdulhatnal,akkor erre a mondatara nem ugy reagaltal ah o varta volna.Ez egy ilyen visszaigazolas lett volna szamara,ha te azt mondod h mert mozdulnal ra,neked csak o kell.

De ehelyett mast mondtal es o benne meg ez maradt meg h neki ez esett volna jol.


Akkor szokott ilyen eloforfulni ha nem mondod neki elegszer h szereted,v nem biztositod rola h csak o erdekel teged.

Szerintem menyj oda es mond ezt el neki h szereted es a fogorvos neme rdekel teged,meg szt.

Hidd el h ezt varja most.Es ha tenyleg igy van h ot szereted mert ne mondanad meg neki?

2015. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!