Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitseg, bajban vagyok! Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg, bajban vagyok! Volt valaki mar ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem tudok valasztani, ket ferfi kozul. Az egyikkel 6 evet voltam egyutt kozben egyszer megcsaltam, a masikkal meg egy fel evet. Egyik kapcsolatbol atugrottam a masikba es nem zartam le az elozot. Aztan most az elozovel osszekavartam es nem tudok valasztani. Mindekettovel jol erzem magam, a masodikkal az a baj, hogy aszuleim tiltanak tole es ez nagyon befolyasol es ezert visszafutottam az elsohoz, de a masodikat sem tudom lezarni, mert jol erzem magam vele. Kerlek segitsetek, tanacsokat kerek, ha voltatok mar ilyen helyzetben.Kerdesekre is valaszolok, koszonom.Esetleg volt mar valaki ilyen helyzetben?
2015. aug. 7. 16:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam: en 21 eves lany vagyok az egyik fiu vagyis az elso 24 eves a masik 33 eves
2015. aug. 7. 16:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Na pontosan ezért nem kell egyik kapcsolatból a másikba ugrálni. Akk a 33 éves pasidat megcsaltad az előzővel jól értem? Ők miről tudnak és miről nem? Ha tudnak valamiről mit szólnak hozzá?
2015. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen visszamentem, de nem tudok tullepni rajta, mert ugy erzem rosszul donottem...Ok tudnak mindenrol...Es varjak, hogy dontsek,mert megbocsajt barmelyikuk.De muszaj dontsek es nem tudok egyaltalan.
2015. aug. 7. 17:05
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Na az ilyen nőket kapásból fejbelőném..

. Helyesbitek ezek nem nők..gyerekek

2015. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tudom, hogy gyerekes vagyok.
2015. aug. 7. 17:25
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
akkor meg kapcsolat előtt nőjj fel szépen.
2015. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak azért mentél vissza mert a másik túl idős hozzád (vagy a szüleid ezt gondolják), közben meg rosszul érzed magad, hogy nem jól döntöttél. Szerintem megválaszoltad magadnak, hogy nem a 24 évest szereted. Olyan nincs, hogy nem tudsz választani. Csinálj +- listát mindkettőről pro-kontra és döntsd el végre felnőtt módjára, hogy mit akarsz.Vagy tedd meg a lépést amitől félsz.
2015. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:
Adok én tanácsot: NŐJ FEL! Szeleburdi kislány vagy!
2015. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudom
2015. aug. 8. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!