Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségemmel 7 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stolen season kérdése:

A feleségemmel 7 éve vagyunk együtt. Az első gyerek után a szex teljesen eltűnt az életünkből. Hogyan lehetne visszahozni?

Figyelt kérdés

Sokat beszélgetttünk erről, de Ő azt mondja, hogy egyszerűen nem kívánja. Azt érzem, hogy nagyon passzívan áll a kérdéshez, pedig az ő oldalán van a probléma.


Azt megértem, hogy a szülés utáni 1-2 évben nincs szex, na de már 3.5 éves a gyermek és még mindig ott tartunk, hogy nem látjuk a megoldást a problémára.


Nem szeretném elveszteni a családomat, de én ebbe lassan kezdek beleőrülni. Önmarcangolásba kezdtem, teljesen rászoktam a piázásra és már az öngyilkosság gondolatával játszadozom.


2015. aug. 9. 11:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Egy kapcsolatot csak úgy lehet rendbe hozni, ha mindkét fél akarja csak a kommunikáció valahogy nem működik megfelelően"

Ha elmegy a mediációra azzal már azt fejezi ki,hogy rendbe akarja hozni.És a mediátor pedig pont azért van ,hogy a nem megfelelően müködő komunikációt orvosolja.

2015. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha ilyen régen nincs szex és a nő még csak nem is próbálkozik akkor szerintem egyszerűen nem szeret és kíván téged, mint férfit..nálam is volt hasonló gond a volt párommal, az első fél év- egy év tök jó volt, utána meg nem kívántam már vele a szexet, még együtt voltunk másfél évig..de én próbáltam erőltetni magam, de nem ment..végük megcsalt és szakítottunk..szerencsére nem volt gyerekünk, és ő azóta elvette a lányt, akivel megcsalt és született gyerekük is. Nálam egyszerűen az volt az oka, hogy nem voltam belé szerelmes és nem tetszett eléggé mint férfi..szerettem, mint embert, de ez nem elég ahhoz, hogy kívánj valakit..nem tudom nálatok mi lehet a gond, mert amúgy lehet még a feleséged maga sincs tisztában az okokkal - nekem is csak sokkal később esett le nálam mi volt a baj - de szerintem az ilyen helyzetekből nem nagyon van visszaút..Azért szerencsére volt már olyan kapcsolatom, ami hat évig tartott és soha nem volt gond a szexszel, szóval van összehasonlítási alapom legalább..Én még adnék egy esélyt a helyedben egy nagy lelkizésnek, aztán ha nem változik semmi, akkor nincs mit tenni, váljatok el. És hidd el a gyerekeid nem fognak megkövezni, ha új életet kezdesz valaki mással, aki talán szeretni is fog, meg fogják érteni, ha eljön az ideje..:)
2015. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 homo ludensz ***** válasza:
Kezdjük ott hogy minden valamire való nő átvált anyaüzemmódba ahogy írta valamelyiktek. Nem csak testileg de lelkileg eleinte csak a gyermekre fókuszál.Ő kel fel éjjel ha sír mert apunak aludni kell,reggel dolgozni megy.Akkor egyedül van, gyerek és háztartás,kaja mire apu megjön....szinte biztos az eltávolodás. Sok nő hogy kikerül a munkából és átáll az otthoni bezártságra hiányoznak a kolléganők ezért néha lemegy levegőztetés címén és lent hasonló cipőben járókkal találkozik. Sok közöttük a depresszióvak küszködő és még este egy jó sörözés után apu elvárná hogy valamit alakítson az ágyban. Akiknek ez a szerep nem megy az frigid és természetesen nyomorúság vele az élet apu felől szemlélve. Körbe kell ezt is járni akár párosan vagy segítséggel hogy az első repedés hol keletkezett az együvé tartozásban. Feltételezem hogy nem ezt képzelték mikor egybekeltek,bizonyára valami közös terv volt a jövőre nézve.
2015. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#11: amit leírtál, pont azt támasztja alá, hogy helytálló a feltevés. Az, hogy máshoz is vonzódsz, természetes és sokszor elkerülhetetlen. Viszont az eszedre hallgattál, beszéltél róla és nem hagytad, hogy beférkőzzön egy harmadik. Így kell csinálni, nálatok nem volt bibi.
2016. júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!