Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon önbizalomhiányos vagyok a hajam és a pocim miatt. Hogy változtassak?

Figyelt kérdés

Elég sok hajam kihullott, nemrég megtaláltuk a megoldást pár orvossal, odafigyelek és szépen elkezd növögetni. Viszont most csak vállig érő és a barátom odavan a derékig érő hajért, ami dús és gyönyörű.

Ugyanez az alakkal is, az én fenekem lapos és van egy pici pocim, dolgozom rajta, ő pedig mindig mondja, hogy imád engem így, én mégis ezen görcsölök.

De főként a hajam zavar. Nekem tényleg rövid és kevés van, ő pedig mondja, hogy majd megnő nekem szép hosszúra, ne vágassam le mindig mert úgy nőies, ha hosszú. De azon felül mondja, hogy így is imád és gyönyörű vagyok.

Tudom, hogy szeret mivel egy komoly kapcsolatból lépett ki miattam, ahol a lány ez a tipikus jó alakú hosszú hajú csaj volt.


Szóval velem van a probléma. Hogy változtassak ezen? :)


2015. aug. 9. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problemam, hogy kopaszodom es van mar egy kicsi (nem is kicsi) sorhasam ... igaz en fiu vagyok :)
2015. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj hinni magadban, dolgozni az alakodon és esetleg hajerősítő gyógyszert szedni, olyan sampont,hajpakolást használni ami erősíti a hajat és segíti a növekedésben.

De e legfontosabb szerintem az lenne, hogy hidd el magadról szép vagy, és így is jó vagy ahogyan vagy.

(esetleg hajhosszabbítást tudok még javasolni, bár az nem olcsó és sokan attól automatikusan éjjeli pillangósnak tartják a nőket :/)

2015. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A hajam vékonyszálú, nem ajánlott a pótlás, főleg mivel természetellenes és nem vagyok oda érte. Vitaminokat szedek és edzem is :)


Köszi a tanácsokat, elsőnek üzenem: Jason Statham is jó pasi:D

2015. aug. 9. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
A pocival tudsz mit kezdeni. A haj már neccesebb. Genetika függvénye. Sokat számít mielőtt kihullott, hogy milyen volt. Ha nem dús és gyönyörű, bukta. Mindegy, hogy mit szedsz, pakolsz rá, ezen nem lehet változtatni, max. javítani rajta. De ezen ne görcsölj. Ismerek dús hajú csajt, átkozza, minden hajmosás utáni procedúra idegőrlő. :D 25L
2015. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én meg csúnya vagyok, dagadt, de tenni kell legalább az utóbbiért majd, h ne legyen. :)
2015. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Onmagadat kellene elfogadnod.

Nezz bele a tukorbe es probald meg LATNI azt a gyonyoru not, akit a parod lat benned ;)

Sok gyakorlas, de idovel sikerulni fog, hajra :)

2015. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!