Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Valóban akkora probléma, ha egy nőnek szőrös a karja?

Figyelt kérdés

Most elsősorban érett férfiak válaszát várom, nem tinifiúkét.

Én 23 éves nő vagyok, és én nem szőrtelenítem a karom. De a mai világ azt sugallja ezt kéne tennem. Valóban kiábrándító a karszőr a férfiaknak?

Légyszíves írjatok kort!


[link]

[link]


2010. márc. 8. 16:30
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
Nekem is szőrös a karom és ráadásul sötét.. Barátnőm ajánlotta, hogy szőkítsem ki ( szőkítőpor + oxi). Felkentem és azóta alig látszik, mivel szőke, igy kevésbé feltünő. 17/L
2010. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Nekem picit kevésbé szőrös, de nem szőrtelenítem. Nyáron mondjuk teljesen szőke, de hosszú (1 cm).
2010. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Úgy döntöttem megmutamom nálam mi a helyzet. Van amikor nem is látszik, nyáron kiszőkül, ha direkt rávakuznak akkor lászik csak igazán.

Sokat gondolkodtam ezen a dolgon, annyira nagy problémát nem csinálok belőle, és szerintem nem fogom leszedni. Volt olyan férfi, akinek kifejezetten tetszett, mások meg nem foglalkoztak vele. Csak a mai világban annyira számítanak ezek a lényegtelen dolgok, és nem értem miért...


[link]


Várom a véleményeket!

2010. márc. 8. 17:29
 14/31 somebodysomewhere ***** válasza:
Egy bizonyos szintig még sztem tűrhető, a tied olyan határeset. Engem nem zavar, hogy ha egy csaj nem borotválja, de azért túlburjánzani ne hagyja...
2010. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

A tiéd határeset - napoztasd nyáron.

Az első képeken nagyon durva volt: azt már tilos meghagyni.

Ha egy lány nagyon szőrös, akkor legalább az arcáról, a karjáról és a mellbimbó körül szedje le - ill. lent ritkítsa.

2010. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Na én írtam már kommentett:)ez még tök jó:)

17/F

2010. márc. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még ok, nekem is hasonló. Persze rossz megvilágításban iszonyat szőrösnek tűnik, de a való életben ez nem bunda, nyugi.
2010. márc. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne szedd le,semmi értelme! Attól még ugyanolyan vonzó nő lehetsz,nem ezen múlik.35F.
2010. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Amit a képeden láttam egyáltalán nem "vészes",szerintem csak egy kicsit hiú vagy azért zavar!Nem kell "ezzel" tenned semmit!35F
2010. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
38%
Olyan a karod mint egy pasié
2010. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!