Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem felelnek meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem felelnek meg az átlagos férfiak a nőknek?

Figyelt kérdés
Ha nem vagy külsőre bőven átlag feletti, ha nem keresel legalább havi fél millát, ha nem vagy egy tahó, érzéketlen állat akkor a csinos nők teljes egyszerűséggel keresztül néznek az emberen...

#nő #alfa #átlagfeletti
2015. aug. 10. 20:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%

Ki átlagos? Én sztem egy tök átlagos pasast szerettem volna megismerni, de ő engem egy válogatós nőnek titulált ami nem igaz...mert egyszerűbb volt engem hibáztatni amiért neki nem feleltem meg én...

Keresete neki kb havi minimál, jó van egy diplomája de manapság az se extra, szüleivel lakik, jól néz ki nekem, de sok közös női ismerősöm szerint nem helyes...ugyhogy erről is ennyit. Ugyhogy mi az átlagos? :)

2015. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
37%

Mért elégszel meg azzal hogy átlagos vagy?


Kezdj el kondizni ha a testeddel akarsz nőt szerezni.

Ha a pénzeddel akkor keress többet.


Én 4év alatt 55kg-ról 90-re kondiztam magam 8-10% között ingadozik a testzsírom.


Pénzt is lehet többet keresni.

Én nettó 120-150 között kerestem alkalmazottként az építőiparban. Most van hogy a 4-5 millió összejön egy hónapban, de 1 millió alatt nem kerestem már 2 éve.



Az meg amit tahóság és érzéketlenségnek gondolsz, azt önbizalomnak hívják, ha te fogod irányítani az életed és nem kell mástól függj te is ilyen leszel.

2015. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A havi fél misi megvan. A tahóság is. Gondolod a jobb külső segítene?
2015. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!