Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? ) 22L

Figyelt kérdés

5 éve van párom. A kapcsolatunk jó, nár sokszor érzem magam rosszul. Az oka: le se sz*r a párom. Mármint bizonyos téren... Alapjáraton megvagyunk, komoly kapcsolat, szeretnénk majd összeházasodni.


A le se sz*r alatt értem, hogy bármit csinálok, bármi érek el, sosem mondja, hogy büszke rám. Nem értékel semmilyen szinten. Tök természetes az is, hogy egész nyáron gürcölök, de a kutya se intéz egy jó szót felém.


Vannak dolgok, ami miatt sokszor nem egyezik a véleményünk, mivel gyerekes a gondolkodása.


De ez egy 5 éves kapcsolat mégis...


Miért van ez, hogy nem látja meg a dolgokat? Mi miatt?


2015. aug. 11. 07:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Rendes srác amúgy, nem hülyegyerek. De miért ilyen? Én szoktam őt értékelni.
2015. aug. 11. 07:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

5 ev kapcsolat utan lehetnetek annyira oszintek egymassal hogy oszinten elmondod neki ami zavar. Magatol nem fog rajonni hogy bant a dolog valoszinuleg eszre sem veszi. Neked kell kinyitnod a szad. Tudod nema gyereknek anyja sem erti a szavat... Ha mar elmondtad neki onnantol az o felelossege hogy valtozzon de addig nem varhatod el tole.

Egyebkent meg lehet hogy ot ev hosszu de ez nem lehet pl egy szakitasnal kifigas. Ha nem vagy boldog lepni kell mert az elet sokkal hosszabb mint ot ev.

2015. aug. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

5 éves kapcsolat.... hát lassan ideje kilépni belőle.

gyerekes a gondolkodása, nem értékel, sokszor nem egyezik a véleményetek.

Értem, hogy 17 évesen ezeknek nem volt jelentősége, mert a szerelem, meg a szex elég újdonság volt, hogy ezeket elfedje, de egy házassághoz az nagyon kevés.


Az egy erős, és elkötelezett szövetség egy másik emberrel, minden későbbi nehézség együttes megoldására érdekében, - ez meg nem telik ki tőle.

2015. aug. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg kell beszélni, hogy mi nem jó, mi nem tetszik.

Beszélni.. beszélni...

Ha már házasság előtt ilyen problémák merülnek fel, hogy nem tudod a megoldást bizonyos helyzetekre ennyi idő után, akkor szerintem érdemes elgondolkodni, hogy megfelelő e a társ.

Szerintem amikor a megfelelő emberrel vagy, de jönnek akadályok, akkor általában ráérez az ember, hogy a másik mit bír, mi volna jó megoldás.

Főleg, hogy közösen megegyezésre jutnak végül, hogy mi legyen ... Nagyon fiatal vagy még, tehát én azt mondom, ha tényleg érzed, hogy valami nem működik nagyon jól ebben a kapcsiban, nem kell kötni az ebet a karóhoz, csak azért mert ez egy 5 éves kapcsolat. Főleg mert semmi kötelezettségetek (eljegyzés, házasság, gyerek) nincs egymás felé.

Néha az ember 1-2 év alatt képes a megfelelő ember mellett ugyanazt a szintet(vagy jobbat)elérni egy kapcsolatban, mintha évek telnének el.

2015. aug. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Én a helyedben lefeküdnék velem.
2015. aug. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért itt kérdezed meg, és miért nem tőle? Mi olyan nehéz ebben?


Ami fontos: ne legyél ideges, sértődött, bosszús, amikor beszéltek. Nyíltan, őszintén, de jóindulatúan, empatikusan kell beszélni. Próbáld megismerni az ő oldaláról a történetet. Vagy már megvolt mindez? A gyerekes gondolkodással sajnos nehéz valamit kezdeni.


Az 5 év önmagában nem érv. Ne a hosszú idő okozta megszokás tartson össze, az nem elég. Nem azt mondom, hogy szakítsatok, persze.

2015. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!