Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az ha külföldi munka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha külföldi munka miatt szakít a csajod? Ti is így csinálnátok vagy csak nekem fura ez? :O

Figyelt kérdés

Kaptam egy lehetőséget hogy mehetek külföldre dolgozni. Viszont a barátnőm kijelentette hogy nem fog megvárni 3-4 hónapig ölbe tett kézzel. Fél, hogy mivan akkor ha mire hazaérek akkor ő addigra kiszeret belőlem meg stb stb.


21/F--- 18/L



2015. aug. 7. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Igaza van a csajodnak. Nem mindenki bírja a távkapcsolatot. Választanod kell úgy tűnik neked mi a fontosabb vagy magaddal viszed őt is.
2015. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha 3-4 honaprol van szo (a leirasbol ezt feltetelezem), akkor csak annyit tudok mondani, hogy ha ennyit nem bir ki egy lany, akkor nem kar erte.
2015. aug. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Hagyd el.

Velem is hasonlóan paraszt módon közölte a barátom, hogy ha esetleg mennék erasmusra akkor nem várna meg mert mit képzelek én magamról, hogy elutaznék 4 hónapra. Nem hiszem, hogy szeret aki ilyet mond. Az a pár hónap semmi ahhoz képest a sok évhez amit együtt akartok tölteni... már ha komolyan gondoljátok.

2015. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha még 3-4 évről lenne szó, de basszus 3-4 hónapot simán ki lehet bírni :O Barátom is most megy 4 hónapra Erasmusra, eszembe nem jutott azt mondani neki, hogy akkor már vissza se jöjjön. Menjen csak, ilyen lehetősége nem nagyon lesz már.
2015. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hagyd el, egyszerű. 18 éves aki egy 13 éves lány agyával gondolkodik. Ami viszont nagyon fontos: nehogy egy ilyen lány miatt hibás döntést hozz az életben. Az a lány nagyon rossz hatással van rád!
2015. aug. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ. Ha korlátlan időre menne a párom és nem látnám hogyan lehetne ezután összefonni a kettőnk életét, jövőjét, akkor bizony én is szakítanék.

Ha valakit nagyon szeretek, akkor viszont 3-4 hónapot fél lábon is kibírnék, főleg ha nem megy messzire és van esélyem kiugrani hozzá pár hetente.

2016. ápr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem tudja, hogy kiszeret-e belőled ennyi idő alatt, akkor nem is áll biztos talajon a kapcsolatotok. Viszont az is lehet, hogy csak megijedt, hogy esetleg te szeretsz makd ki belőle. Ilyen korban a lányok sem feltétlen érettek eléggé, hogy kezelni tudják ezt a helyzetet. A helyedben még egyszer leülnék vele megbeszélni. Ha komolyak az érzéseid, akkor erről biztosítsd. Viszont ha ezek után is így áll hozzá, akkor jobb, ha hagyod.

Párom is gondolkodik rajta, hogy kimegy doktori iskolába, vagy dolgozni. De addig még van másfél év, így én nem nagyon foglalkozom vele, hisz ki tudja, együtt leszünk-e még addig (friss kapcsolat). Majd ha eljön az idő, beszélünk róla, de eszembe se jutna szakítani, ha amúgy jó a kapcsolatunk. Ha tanulni megy ki, akkor ideiglenesen távkapcsolatban leszünk, ha munkát talál, akkor megtanulok németül itthon, szerzek valami kint is elfogadott szakmát, vagy legalább a mostani tanulmányaimmal végzek egy átképzést, hogy kint is elfogadják és utána mennék. De még így, 3 hónap után sem jut eszembe, hogy elhagynám, mert jobb életet szeretne és ezt kint látja megvalósíthatónak. Az meg teljesen biztos, hogy nem állnék az álmai útjába, és kényszeríteném választásra. Elég alattomos húzásnak tartom.

2016. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én örültem volna, ha csak 3-4 hónapot kellett volna várnom a barátnőmre. Ez is volt az eredeti terv, aztán ellazsálta a feladatait és már egy évet kellett volna. Én ezt megpróbáltam kihúzni, de beleroppantam. 3-4 hónap viszont kibírható, ha tényleg annyi, amennyiben az elején megegyeztek.
2016. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En 20 eves lany vagyok, a baratom 28 eves es kamionos. 4 hetente latom csak es birjuk a gyurodest :)
2016. jún. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!