Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjek ebben a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek ebben a kapcsolatban bármerre is?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a párommal,én 20,ő 25 éves.Sok problémánk volt ezidő alatt, követtem el hibákat, de ő most is úgy érzi szerelmes. Én szeretem,nagyon,és ragaszkodok hozzá,de mindenki le akar róla beszélni, és hosszútávon valóban kételkedem benne.Mindenen megsértődik,ha nem hívom vissza időben,buliba nem mehetek,de együtt sem megyünk sehova, minden névnap,szülinap,alkalmat elfelejt,furcsa dolgok ezek,bár szerinte apróság. Sokszor elegem van,szakítanék,de nélküle meg félember vagyok, számomra,a szívemben ő örök. Hogy lehetne sérülés nélkül valamely irányba terelni ezt az egészet? Bizonytalan vagyok,nem tudom mit akarok.
2010. márc. 8. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

először is vele kell tisztáznod a helyzetet!!

de ne így mondd neki h nélküle félember vagy mert akkor tudja h bármit megtehet!!

de ezt csak vele négyszemközt tudod elrendezni..

2010. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!