Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már megégette magát, és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megégette magát, és most nehezen enged közel magához. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki több évvel ezelőtt csalódott egy lányban, és most nem akar kapcsolatot (részleteket nem tudok)..egyszer azt mondja, hogy nehéz döntenie kapcsolat ügyben, máskor meg azt mondja, hogy a karrirje épitése miatt nem akar most velem komoly kapcsolatot. Szerintem fél ismét elköteleződni az előző rossz élménye miatt.

Az elején nem keresett, csak akkor beszéltünk, ha én hivtam. Aztán több randi után eljutottunk a csókig. Most megint hidegnek érzem. 70 km-re lakik tőlem, igy nehéz találkozni is. Mindig dolgozik.


Kérdezzek rá, hogy helyesen gondolom-e a határozatlasága valódi okát? Ne keressem többet?

Már hónapok óta türelmes vagyok vele, néha arra gondolok, hogy hiába mindez..másrészt nagyon tetszik nekem, ezért is fektetek bele ennyi energiát.


Kérlek adjatok tanácsot a ti tapasztalaitok alapján. Köszönöm.

23L


2015. aug. 11. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de ne fuss utána. Hagyd.
2015. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Azert mondod, mert szerinted rosszul latom, vagy mert 'az ilyet' hagyni kell?

2015. aug. 11. 11:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

7 évig voltam depressziós egy hülye tini szakítás miatt, mégis bennem mély nyomott hagyott...én is a karrier építésbe fogtam elég komoly eredményekkel...


Volt egy lány akit megláttam és azonnal tudtam, hogy meg akarom ismerni, annyira megtetszett a mosolya. Meg is ismertem, a suli egyik legjobb csaja volt (rendes kedves lány! nem party r1b1). Azt hittem készen állok egy kapcsolatra, egyértelmű volt, hogy neki rendbe lenne, de én megijedtem és meghátráltam pedig elég sok időmbe és energiámba került megtalálni + "meghódítani" (egyáltalán nem ismert az elején). Szóval mindent megtettem, de a végén rájöttem, hogy én nem állok még készen a kapcsolatra.

Volt több lány akik próbálkoztak nálam, voltak akik csak szexet akartak. Őket nem is áltattam, mert nekem a kedves aranyos lányok tetszenek ők meg egyáltalán nem olyanok voltak, akik meg szexet akartak nekik sem jött össze, mert nekem érzelem kell hozzá és kapcsolat.

Évekkel később lett vége a depressziómnak és már van kapcsolatom is 1 éve.

14-21-ig voltam depressziós, nem akartam senkit.


Lehet te vagy az a lány aki megtöri a jeget a srácnál, de lehet neked is évek alatt sikerül. A kérdés neked megéri e ezt az időt és energiát ráfordítani?


22F

2015. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leirtad a történeted.

Pár évvel ezelőtt, amikor megismerkedtem vele (néhány hónappal a szakitása után), azt hittem, hogy csak olyan nőcsábász tipus, és azért nem lép semmit, mert több vasat tart a tűzben, én meg szerény és visszahúzódó voltam. Akkor megszakitottam vele a kapcsolatot, ő sem keresett 3 évig. Azalatt nem volt komoly kapcsolata. Néhány hónapja ismét beszélünk, most nyitottabb, viszont én nincs ahonnan tudjam, hogy mit jelentek neki..szeretnék az a lány lenni, de nem állhatok jégtörővel a kezemben évekig, mert lehet, hogy ő mást szeretne magának.

Abból amit leirtál megérettem, miért nem lenne jó sürgetni őt. Köszönöm.

2015. aug. 11. 13:47
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg, ha valaki igazán megfog, és beleszeretsz, akkor minden para ellenére beleméssz, mert egyszerűen nem hagyhatod elmenni, az érzés erősebb.

én is voltam így, parázok is a kapcsolattól, volt, hogy kedveltem húztam a dolgot, kifogások stb, de azért hagytam némi reményt is. Nem szándékos bántásból, de így utólag az van, hogy igazából nem fogott meg annyira.

Mikor meg olyan jött aki igen, ott is volt az elején huzavona, de más volt. Alig vártam, hogy tudjak vele beszélni, hogy ha idő engedte láthassam. Kerestem stbstb. Még a csak a kedvelésnél nem.

Pár hónapot várnék max, onnantól, hogy ő tisztában van az érzéseimmel. Vagy ha legalábbis elég egyértelmű, hogy többet szeretnék.

Ha addig semmi, akkor felejtős.

2015. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne keresd többet, ha akarna valami komolyabbat tőled akkor nem így viselkedne, akármekkorát csalódjak, ha nekem megtetszik valaki akkor félre tudom tenni, hiszen nem ő bántott.
2015. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Világos válaszút elé kell terelni, meg kell kérdezni tőle: "Akarsz valamit vagy nem?" Mert ha nem, akkor nem fogsz várni, amíg ő csak "elvan", mert ez neki így kényelmes. Meg kell neki mondani, hogy kedveled, de Te boldog szeretnél lenni, ezt a boldogságot az ő oldalán látod, de ha ő nem így látja, akkor Te tovább fogsz lépni, mert Neked viszont szükséges ez az életedhez. Ha viszont kellesz neki, akkor lépjen, mert máshol fogod keresni a boldogságot. Ennyi. Kipróbáltam, műkszik. :)
2015. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hozzá hívj tűzoltókat!

Te pedig menj az utadon tovább!

Olyat keress aki ha rácsörögsz, 20-30 percen belül már melletted (rajtad) van!

2015. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Ha fontos neked, légy türelmes, igyekezz a bizalmába férkőzni! Győzd meg arról, hogy te nem fogsz neki csalódást okozni! Ez hónapokba, évekbe is telhet, sok türelem kell hozzá.
2015. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Most ugy erzem, kihasznal..neki igy pont jo, emberere is talalt, mert en nagyon turelemes es megerto vagyok..szerintem, igy huzza a vegtelensegig, aztan ha borul a bili, o emlekeztet, hogy o amugyis bizonytalan volt a kezdetektol.


Csak fatoku sracok leteznek mostansag? :(

2015. okt. 16. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!