Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már megégette magát, és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megégette magát, és most nehezen enged közel magához. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki több évvel ezelőtt csalódott egy lányban, és most nem akar kapcsolatot (részleteket nem tudok)..egyszer azt mondja, hogy nehéz döntenie kapcsolat ügyben, máskor meg azt mondja, hogy a karrirje épitése miatt nem akar most velem komoly kapcsolatot. Szerintem fél ismét elköteleződni az előző rossz élménye miatt.

Az elején nem keresett, csak akkor beszéltünk, ha én hivtam. Aztán több randi után eljutottunk a csókig. Most megint hidegnek érzem. 70 km-re lakik tőlem, igy nehéz találkozni is. Mindig dolgozik.


Kérdezzek rá, hogy helyesen gondolom-e a határozatlasága valódi okát? Ne keressem többet?

Már hónapok óta türelmes vagyok vele, néha arra gondolok, hogy hiába mindez..másrészt nagyon tetszik nekem, ezért is fektetek bele ennyi energiát.


Kérlek adjatok tanácsot a ti tapasztalaitok alapján. Köszönöm.

23L


2015. aug. 11. 10:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Még mindig nem terelted válaszút elé?

Akkor ne csodálkozz, hogy lábtörlőnek néz! Állj elé, és add elő, hogy mi a szitu!

2015. okt. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem, még nem..nem szeretném telefonon, inkább személyesen. Ez pedig hetekbe is telhet, hogy ismét találkozzunk.

Nem tudom, hogy hogy mondjam, hogy ne tűnjek elmebajos szerelmes poszeszivnek..én csak akkor akarom, ha ő is másképp nincs értelme. Meggyőzni sem szeretném. Hogy álljak elé, hogy ne rontsam el?

2015. okt. 17. 18:02
 13/13 anonim ***** válasza:

Csak hetek múlva találkoztok???? :O Pedig csak 70 km... Ha ennyire távol van, szerintem eléggé felesleges őt tartogatni... De..

Tudsz angolul? Mert akkor itt a kérdésedre a válasz:

https://www.youtube.com/watch?v=Zz4_XU9gTP4

2015. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!