Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm állandóan a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm állandóan a volt barátnőimről kérdez. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Nem csak engem faggat róluk de család tagokat és barátokat is.


Nem beszélek róluk és kész. Ez baj sok lánynak?


2015. júl. 26. 23:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy 'sok' lánynak baj e, de a te barátnőd rendesen rá van állva a témára. (Igen most a saját kérdéseddel válaszoltam azt meg.)
2015. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Mumusan ***** válasza:

Én nem us akarok róluk hallani. Semmikor se. És én sem szeretek az exeimről tárgyalni a párommal.

Mondd meg hogy zavar, és sürgősen álljon le.

2015. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Beteges! A népszerűséget keresi benned, hogy milyen nőid voltak. Ha olyan semmicskék, átlagosak, akkor elkönyveli, hogy átlag alatti nőkkel próbálkoztál, és ő már túl jó kategória hozzájuk, s verdesheti majd a mellét, hogy micsoda fantasztikus nőt fogtál ki a személyében. Ha meg túlságosan bombanő kategóriájú nőid voltak, akkor meg a féltékenységre fog rákattanni teljesen, és lépten-nyomon minden nőről téged fog faggatni, hogy tetszik-e neked, s meghúznád-e. Átéltem már egyszer egy ilyen nyomozós hárpia tevékenységét, úgyhogy tudom, miről beszélek.
2015. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Mi az, hogy nem beszélsz róluk és kész? :D Ha így állna a barátom a témához, én is lehet megkérdezném az ismerőseit...
2015. júl. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát néhányan szebbek nála, a probléma az hogy 21-en vannak.
2015. júl. 27. 00:03
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Hazudj. Mond, hogy csunyak es butak voltak. Es az agyban sem remekeltek. Ha pedig ezutan elszall magatol (mint ahogy a 3. Valaszolo irta) dobd ki.
2015. júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

És akkor mi van, ha annyian vannak, ha mi tudhatjuk a neten akkor nyugodtan tudhatja a barátnőd is, aki előtt elvileg nem kellene titkaidnak lennie.

Bár elég fura 21 barátnő, az hogy jött össze? Mert 21 egyéjszakás vagy szexkapcsolat még oké, de ennyi komoly? :O

2015. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát érted volt olyan hogy csak 3 hónap volt, volt egyszerre kettő (nem direkt, csak úgy alakult).


Mindenesetre nem kell tudnia ezeket, csak aggódna.

2015. júl. 27. 00:16
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Hát én jobban aggódnék amiatt, ha titkolna valamit a párom....
2015. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas ha vki nem őszinte. Ha nem illettek össze az az elején derüljön ki.
2015. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!