Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még jó a kapcsolatunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még jó a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Először csak barátkozni akart, viszont én többet éreztem iránta. Mindig hitegettet hogy talán majd együtt leszünk. Később viszont kihasználni is próbált. Ezután ott hagytam majd később összejöttünk. Szemét dolog volt, tőlem de vissza adtam neki, amit most már nagyon bánok. Azóta egy év telt el és látszik rajta, hogy nagyon oda van értem. Szerelmes már nem vagyok de szerettem , viszont ezek miatt már sokszor alig merek kedveskedni és mutatni felé hogy szerettem. Van hogy ezek a dolgok eszembe jutnak és rágom magam rajta. Privátban részletesebben is leírhatom...

2015. aug. 12. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A bizalmat csak egyszer lehet eljátszani. Utána soha többé nem lesz olyan, mint volt.
2015. aug. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
kicsit elkavarodtam... Szerelmes nem vagy már, szeretted v szereted? Mert egyszer olyan mintha múlt időben írnád, egyszer meg mintha jelenben.
2015. aug. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Igen még szeretem
2015. aug. 12. 13:20
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
ha elvileg odáig van érted és te is szereted; hol a gond?
2015. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megnyitottam kérdést, mert a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában van. Amit viszont olvastam, az egy tini eszetlenkedése.
2015. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!