Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lezártam elvileg a viszonyomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lezártam elvileg a viszonyomat, ez még belefér?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban vagyok,volt egy 2 hónapos kilengésem egy személlyel.Nem lett kimondva hogy mi a helyzet,szimplán nem történt több szex,nem akartam.Most azon gondolkozom,hogy ha még megtörténne 1-2 szer a dolog,mennyiben rontana a helyzeten,mert szerintem már nem oszt-nem szoroz,a megtörtént dolgokon már nem változtat,érzelem nincs köztünk.Csak mi ketten tudunk róla.
2015. aug. 12. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem kellene, hogy beleférjen, ugyanúgy, mint az előző x alkalom... Egyébként igazad van, már teljesen mindegy, elcseszted, csak sanszos, hogy nem 1-2 lesz belőle, hanem több, jóval. Nem kéne hülyének nézned a párod.
2015. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Belefér, de egészségesebb, ha végleg lezárjátok. Az ilyesmi fájdalmas lehet utólag is.
2015. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakíts. Ne tedd továbbra is tönkre a párod életét. Gerinctelen vagy. Mondanám, hogy legyél férfi, de a hozzád hasonlóak csak nyomorognak. Nem képesek kiállni magukért, csak tengődnek, élősködnek másokon.
2015. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elolvastam, és azt éreztem, hogy neked már?? nincs lelked.

Komolyan, ez egy benyomás volt rólad.

Ja, most már tök mindegy, bár azzal tennél a legjobbat a párodnak, ha elhagynád inkább.

2015. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!