Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves lány vagyok, a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány vagyok, a párommal együtt vagyunk több mint 3 éve. Tökéletes ember. A kapcsolatunk néhány vitát leszámítva nagyon harmonikus, boldog. Egy nappal ezelőtt mintha bekattant volna, hogy nem tudom mit érzek, nem tudom szeretem-e. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy rengeteget utazik koncertek miatt, az utóbbi egy hónapban alig töltöttünk együtt minőségi időt. Soha a három év alatt nem kérdőjeleződött meg bennem hogy ne szeretném, pedig három éve (leszámítva az utóbbi fél-egy évet)szinte minden napot együtt töltöttünk, sosem untam meg. Két nappal ezelőtt jött haza, egymás nyakába borultunk és boldogok voltunk. Tegnap beszélgettünk erről, jeleztem hogy többet kell figyelnünk egymásra, randevúzzunk, bókoljunk egymásnak, szeretkezzünk többet. Miután megbeszéltük, hol úgy éreztem hogy szeretem, hol úgy hogy nem. Mitévő legyek? Nagyon fontos számomra ez a kapcsolat, sosem voltam mással, nem is vágyom rá. Lehet ezen még segíteni, lehet hogy ez csak hullámvölgy? (Tudni kell még, hogy pánikbeteg vagyok, hajlamos a depresszív hangulingadozásokra, azonban erre még nem volt így példa.)

2015. aug. 14. 09:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem gondolom hogy ez női kegyetlenség. Adott egy kapcsolat, két fél. Mindketten úgy szeretjük/szerettük(?) egymást mint még soha senkit. Ebben a kapcsolatban nincs játszadozás, nincs semmi ilyen, csak Ő meg én. Maximálisan tisztelem, és soha nem szeretnék olyat tenni amivel megbántanám. Döbbenten és rémülten állok az érzéseim előtt jelenleg, mert egyáltalán nem értem őket. Mint az imént írtam, bízom benne hogy ez csak egy hullámvölgy.

Ui: tényleg elég nagy g*ciség emailben szakítani.

2015. aug. 14. 12:34
 12/15 anonim ***** válasza:
pánikbetegség , depresszió...te többnyire félsz attól h egyedül maradsz és nem mondja majd senki neked egy ideig h így szeretlek úgy szeretlek meg bogaram aranyom ésatöbbi, nekem ez inkább úgy tűnik h ráerőlteted saját magadat, ő meg egy eléggé beszari alak aki tart attól h valami kárt teszel önmagadban ha elhagyna.... dehát erre jók a koncertek addig legalább elvan magának éli az életét egy két rajongóval k**úrogat is néha aztán időnként hazajár hozzád, elvan veled , babusgat kicsit k**úrogat téged is, kényelmes így neki.
2015. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem felek attol, hogy egyedul maradok feltetlenul. Nem hinnem hogy raeroltetem magam. Soha eddig nem ereztem ilyet, ugy gondolom hogy a kihult szerelemnel erzi azert az ember hogy valami nincs rendben, en semmit nem ereztem, csak tegnap bekattant ez a gorcsos bizonytalansag.
2015. aug. 14. 16:34
 14/15 anonim ***** válasza:
71%
Tudnod kell, kérdező, hogy a szerelem elmúlik. Mindenkinél! De jobb is, hiszen az egy életveszélyes állapot. Fél, 2 év, míg lebomlik a hormon, és utána valami más veszi át a helyét, aminek a magyar nyelvben nincs megfelelő neve. A szeretetnél több, a lángoló szerelemnél másabb. Ebben az állapotban kell nagyon intenzíven mindkettőtöknek ráfeküdni a témára, és napi szinten ápolni a kapcsolatot. Erősíteni egymást, és egymásban az érzést. Természetesen lesznek hullámvölgyek, de nem szabad megijedni és nem szabad feladni.
2015. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom! Csak megerositenek a szavaitok abban, amit eddig is gondoltam. Hullamvolgybrn vagyunk, de amig tudok, kuzdok ezert a kapcsolatert, mert erdemes. Koszonom megegyszer. :)
2015. aug. 14. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!