Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani akartam a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akartam a barátommal, és ezeket a durva dolgokat írta üzenetben, miután veszekedtünk élőben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
"Hogy lehetsz ennyire gyáva, gyenge, önmagát feladó nő? Mit csinálsz, te idióta, felfogod egyáltalán mit teszel? Legszívesebben addig vernélek, amíg mozogsz, hogy újra önmagad légy, hogy újra lássam azt a szenvedélyes, harcias lányt, akit annyira megszerettem, még akkor is, ha gyűlölni fogsz. Egy megfakult, szürke, halvány valamivé váltál. Miért nem vagy képes küzdeni, te idióta? Nem engem vesztesz el így, hanem magad, te hülye barom!"
2015. aug. 14. 12:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
A hátterét nem tudjuk a dolognak- mit csináltál, miért akarsz szakítani, de az, amilyen hangnemben írta, megengedhetetlen lenne számomra. Én tuti nem találkoznék vele egy ilyen után, mert sértő, ahogy írt.
2015. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Én azt gondolom, hogy te akartál szakítani, szóval az első pofont - átvitt értelemben - te adtad. Szóval nincs jogod felháborodni. Amúgy is mit érdekel, hogy mit ír ha úgyis kb. három és fél percig fogod még ismerni őt?
2015. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Most, hogy ilyen kedves volt, maradj vele!

Most komolyan: dobd ki, hogy a lába ne érje a földet! Aki ilyeneket ír, az egy arrogáns öntelt barom. Miért kéne küzdened? Egy tahóért, aki lehülyebarmoz, meg olyanokat ír, hogy addig verne, míg mozogsz? Ezt te sem gondolhatod komolyan. Mivel ez a felnőtt párkapcsolatok téma, feltételezem, hogy büntethető. Szóval ha sokat szívózik meg fenyeget, jelentsd fel! Egy ilyen levél már értékelhető fenyegetésként.

2015. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Megis mi a kerdes?


Szenvedelyesnek, harciasnak akar latni? Hat akkor szenvedelyesen, harciasan kuldd el a busba, aztan meg ne foglalkozz vele, barmit is irogat. Szakitani akarsz akkor szakits, nem tarthat vissza.

2015. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

Mivel úgyis szakítani akartál, hagyd teljesen figyelmen kívül. Miért érdekel valakinek a véleménye, akivel már nem akarsz együtt lenni?

Magadban viszont elgondolkodhatsz az általa leírtakon, mert lehet benne igazság és van mit változtatni magadon.

2015. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%

Ha szakítani akartál, akkor nem teljesen mindegy, mit ír? Hagyd a fenébe.

Ha meg nem akartál szakítani, csak annyi kis tyúkeszed volt, hogy azt hitted, ilyen játszmával majd jól beijeszted, akkor meg tényleg egy gyáva, gyenge, önmagát feladó, idióta nő vagy, teljesen jogos, amit kaptál.

2015. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Így próbál magához láncolni, visszaszerezni Téged? Nem valami biztató.

Tudod, hogy mit akartál, nem? Szakítani. Akkor folytasd! Külön utakon kezdjetek el élni. Neki is jobb lesz, Neked is.

2015. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
szakíts és szakítsd meg a kapcsolatot vele...
2015. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Nehéz ehez a szép vallomáshoz bármit is hozzáfűzni. Nagyon el lennék keseredve a helyedben, hogy olyan alakra áldoztam az időm. Aki a szeret jeleként a barom, idióta szavakat használja. Egyertelműen szakitanék a vele, már az alapszókincse miatt is.
2015. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

És beindult a lepontozógép...

Akik lehúzzák itt a véleményeket, azok esetleg verik is a barátnőjüket?

2015. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!