Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meg tudnátok ezt bocsátani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg tudnátok ezt bocsátani a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapja vagyunk együtt,neki volt egy legjobb fiubaratja akit utannam ismert meg ,2 héttel ezelőtt elmentek medencézni a kertjükbe és smároltak,utánna megkérdeztem 1000x hogy volt e valami mindig aztmondta hogy nem ,egyszer megláttam egy üzenetet hogy "ne szóld el magad" (ezt barátnőm írta a sácnak) megkérdeztem miről,aztmondta hogy a srác csak belefordult egy arcrapusziba...3 napja elmondta hogy smaroltak,mondtam hogy vége utánna mikor megbocsátottam volna (rá 20 percre) megmutatta a beszélgetést a sráccal miután dobtam és elhordott mindennek..de úgy vettem észre hogy nagyon megbánta mert zokogva hajnali 2kor kiabalva konyorgott az utcán hogy bocsássam meg,azóta minden nap sír..én még szeretem de nem tudom mit tegyek.. ti mit tennétek ?

2015. aug. 14. 12:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nem! 2 hónapja vagytok együtt és már mással kavar! azonnal kuka felőlem még a vonat elé is ugorhat
2015. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

2 és fél hónap után megcsalás? (mármint nekem ez annak számít)

a helyedbe kidobnám végleg...mikor jön a következő fiú barát akit véletlen leszop? vagy tovább megy? és még titkolja is...


Ez a kapcsolat halálra volt ítélve amint megcsókolta, továbbá titkolta és még utána is hazudott "belefordult egy pusziba"...


22F

2015. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Dehogy tudnám. Mehetne a fiúbarátjához csókolózni.
2015. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%

Ejh! Ejh!

Mindenki a csajon van kiakadva. Némi joggal!

"ne áruld el magad!", meg utánad ismeri meg a "legjobb fiubarátját"?

Elég a szakitáshoz amit művelt.

De!

Azt hiszed kegyet gyakorolhatsz? Megbocsájts! Minekután pettingeltél bosszubol más lánnyal? És itt a bosszubol lényeges szó!

" nem találkozhat ,beszélgethet más fiukkal." - és ilyen feltételekkel?

Ha van esze a lánynak, nem megy bele!

Úgy bocsájts meg neki hogyha nem megalázni akarod és bizni tudsz benne! Különben hagyd a fenébe!

2015. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

pfffffff

"megmondtam hogyha visszafogadom nem találkozhat ,beszélgethet más fiukkal" >>> Gratulálni tudok csak -.-" Ha nem bízol benne, akkor felesleges elkezdeni újból a dolgokat. Hány évesek vagytok ?

2015. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm járt majdnem ugyanígy. Neki megbocsátott a barátja, és 8 éve együtt vannak és mivel a legjobb barátnőm pontosan tudom, hogy soha nem volt hűtlen és tudja, hogy ez gáz volt. Nagyon sokat tettek egymásért a kapcsolat alatt és akkor sem hagyta magára a férfit amikor részlegesen lebénult és komoly anyagi gondjai lettek. Azért óvatosan dobálóznék azzal, hogy egy meggondolatlan csók éles jele annak, hogy egy nő egy utolsó undorító megbízhatatlan kva... De mondjuk úgy nézem neked hiába mondom, az írásod alapján te se tudod miről szól egy valódi kapcsolat.
2015. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Eleve ilyenkor még ott a rózsaszín köd, a nagy szerelem, ekkor még az van, hogy alig tudsz meglenni a másik nélkül, ismerkedtek, jól el vagyok. A barátnőd meg egyből máshoz ment, akkor ez nem szerelem csak fellángolás a részéről, még nem elég érett egy komoly párkapcsolathoz.

Gondolkodj el megéri-e? Igaz a döntést neked kell meghozni és aztán azzal együtt is élni, bárhogy is lesz, ha nem akarsz már vele lenni, akkor viszont legyél határozott.

2015. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
én sem maradnék vele. de te is elég hülye vagy, hogy bosszút állsz, meg eltiltod minden fiútól. atyaég. :D akkor már dobd ki, f aszom.
2015. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
El kell küldeni a lányt melegebb éghajlatra. Kalap-kabát neki.
2015. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!