Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hahó! Rástartoltak a páromra? 19L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hahó! Rástartoltak a páromra? 19L

Figyelt kérdés

A páromnak van egy havercsaja. Igazából én úgy tudtam, hogy csak ismerőse...de nem.


A minap az egyik haverjával beszélgettem, aki mellesleg nekem is jó barátom. Mesélt nekem ezt-azt, igaz nem volt épp józan, szülinapon voltunk.


Ahogy beszélgettünk, először csak annyit mondott, azaz kérdezett nem zavar-e, hogy ilyen jóban van X-szel a párom? (havercsaj) Kérdeztem, hogy érti, hogy jóban?


Hát kiderült, hogy nagyon tetszik neki a csaj. Sőt, nagyon bensőséges a viszonyuk. Sok mindent megoszt vele, szinte mindent. Olyasmiket, amiket velem nem... Neki lelkizik... Illetve mint kiderült, nagyon bejön neki a személyisége is, ilyen barátnőre vágyna. Ez nagyon meglepett, szóhoz se jutottam. Full ideges lettem, de nem akartam ünneprontó lenni. Mondtam neki, hogy holnap folytatjuk...


Fel is kerestem másnap. Akkor már nem volt túl bőbeszédű, meg hadovált, hogy piás volt, nem vegyem komolyan. De én nem mozdultam, mondtam neki, mondjon el mindent, amit tud. Elmondta ugyanazt, amit azelőtt este, csak kibővítve.


Hozzátette, hogy semmi sem történt köztük, pár simogatás, közeledés csak, de gyakran flörtöl vele, mert nehezen tudja visszafogni magát a közelében. Viszont nem csalna meg. Hűséges hozzám. Ezt mondta a párom.


Még annyit mondott, hogy belegondolt milyen lenne kapcsolat a havercsajjal, mi lenne ha más lenne a szitu. Egyszóval ha nem lenne kapcsolatban, milyen lenne az élet, szerinte kb. már együtt lennének...


Engem ez totál leforrázott, mert nagyon jó a kapcsolatunk, hosszútávra tervezünk. Viszont ez az egész most összezavart.


Meg azt is mondta a barátja, barátom egyben, hogy ez már jó ideje megy. De a párom mindig azt mondja, hogy csak barátok... nem csinálnak semmi rosszat. Viszont szerinte lehet rástartolt a csaj, a párom meg imádja ahogy az egóját legyezgeti...


Szerintetek mihez kezdjek? Gondoltam felveszem facebookon. Be is jelöltem, de nem jelölt még vissza. Megírom neki, hogy hagyja békén a páromat, bár a barátom, a srác aki elmesélte ezt szerint itt a párom a ludas... De gondoltam kiosztom a csajt, hogy vegye magát észre. Hogy mer belep***ázni egy 5 éves kapcsolatba? Hogyan tudnám leállítani? van félni valóm egyáltalán? Bocs, az indulatokért, de szerintem érthető...


Tanácsokat várnék!!!


2015. aug. 17. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a csajt kuldod el a fenebe, azzal csak magad alatt vagod majd a fat.


Egyertelmuen a baratoddal kell errol beszelned, nem a csajjal. Probalj meg nyugodt es higgadt maradni, beszeld at vele tovirol-hegyire a dolgokat.


(Ha a csajt tamadod le, meg a vegen te leszel ugy beallitva, mint a feltekeny p*csa aki szanalmas vergodesbe kezd.. plusz kimutatod vele, mennyire bizonytalan vagy a kapcsolatodban.) Kulonben is, nem a 3. fel a hibas ilyen helyzetekben, hanem igenis a baratod. Neki kellene helyretennie a dolgokat.

2015. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A nő csak kiröhög.

19 éves vagy, nagyon fiatal. 5 év alatt bele lehet unni a másikba, valószínűleg a barátod kis frissítésre vágyik. Én már biztosan szakítottam volna vele ha ilyeneket megtudok, de annyit tehetsz, hogy megkéred, hogy ne találkozzon vele többet. Hagyja békén a nőt vagy menjen hozzá. Jobban jársz.

2015. aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Ezt mindenképpen a pároddal kell megbeszélned. Azzal, hogy kiosztod a csajt, csak magad alacsonyítod le.

Kérdezed, hogy hogy lehet beleszólni egy 5 éves kapcsolatba. Azt a másik csajt szerintem egyáltalán nem érdekli, ha 1 éve, vagy ha 10 éve jártok sem.... de akkor

ezek szerint a párodat sem.

Tegyük fel, 5 éve járok a párommal. Ha igazán szeretem, akkor felőlem a világ leghelyesebb csaja is próbálkozhatna, csak legyintenék.

Úgyhogy a kérdés az, hogy vajon 5 év után is téged akar a pasi, vagy inkább a havercsajt. De ezt csak ő tudja megmondani....

2015. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az elején csak az mondta egy ismerőse, mikor több embertől visszahallottam, túl jóban vannak.... Mikor együtt cseverésztek és lekaptam őket, akkor vallotta be, hogy barát, csak BARÁT, hangsúlyozta rengetegszer. Mégis ez van. Nekem nem mondta, hogy ilyesmiket érez...
2015. aug. 17. 18:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne a csajra fújj, a barátod dolga lenne leépíteni, ha úgy néz ki, többet akar. De neki tetszik is a helyzet, meg maga a lány is, nemcsak testileg, hanem lelkileg is közel áll hozzá. Tehát a barátod nem egy ártatlan bárányka.


Ha a nőnek pattogsz, azzal csak megalázod és kiröhögteted magad.

A barátoddal beszéld meg ezt a helyzetet.


De tudod, ha valóban ennyire tetszik neki ez a lány, ha olyan bensőséges a viszonyuk, ha neki mondja el a barátod a problémáit, ha vele lelkizik és olyan dolgokat oszt meg, amit veled nem és olyan barátnőre vágyna, mint ő, bármit is teszel, előbb-utóbb le leszel rá cserélve.

2015. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos csak olyan tanacs jut eszembe ami nem szep dolog, de pontot tenne az ugy vegere, ami viszont a kapcsolatotok is lehet. Allitsd valasztas ele. En megtettem anno hasonlo helyzetben, csak ott a csak engem is kritizalt a paromnak es mocskos uzeneteket es kepeket kuldozgetett. Nem tudom elmondani milyen nehez volt nem pofan verni a csajt, de nem akartam hogy folenyben erezze magat. De a parom sem, ezert valasztas ele allitottam. Tudtam ha elveszitem, akkor nem en vagyok a fontosabb. Ha nem teged valaszt, akkor elobb utobb ugyis kirakott volna a csajert. Hs csak baratkoznanak, eszembe sem jutna ezt tanacsolni, de itt azert tobbrol van szo.
2015. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy nem tetszik nekem a dolog. Mondja, hogy csak barátok, meg nem is beszél vele, de közben meg pont az ellenkezőjét csinálja. Adja az ártatlant.
2015. aug. 17. 18:42
 8/12 anonim ***** válasza:

Jó kis édes-hármas.........

Ezt a dolgot a pasidnak kell megoldania. Egyet kell hogy értsek az előttem szólókkal, mármint hogy válaszút el elé kell állítanod a pasidat. Mond el Neki hogy szereted, de Téged nagyon elbizonytalanít a másik Nővel folytatott viszonya és így nem tudod tovább folytatni, válasszon köztetek. Ha Téged választ, akkor hallani sem akarsz többet a másik Nőről és kész. Amíg nem rendezi a helyzetet, addig nem áll szándékodban találkozni vele és elbúcsúzol.

Nem akarlak elkeseríteni, de vannak olyan "fiúcskák", akik azért intézik így a szakítást, hogy ne nekik kelljen kimondani a végső szót és így könnyebben tudnak kihátrálni egy kapcsolatból....áldozatnak állítva be magukat, bár szándékosan idézik elő a helyzetet.

Vállalja csak fel a döntése következményeit és szépen mondja a szemedbe,mit is érez irántad. Neked ezzel nem lesz könnyebb, de a Srác dolgát sem fogod megkönnyíteni. Lássuk be, hogy ennek az édes-hármasnak Ő a kedvezményezettje, mindkettőtöket arra használ, amire éppen neki szüksége van és magától biztosan nem fogja megszakítani a kapcsolatot egyik féllel sem.

37F

2015. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Engem választana. De sunyiba, titokba úgy is beszélne vele...
2015. aug. 17. 18:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha folytatja, akkor szépen továbbállsz. Ne hagyd, hogy szórakozzon Veled!!!!!

37F

2015. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!