Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnia kell az új barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnia kell az új barátomnak a szexuális múltamban történt szörnyűségekről?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy rendes sráccal. Nagyon érdekel, komoly kapcsolatban gondolkodunk. Tizenéves koromban családon belül molesztáltak, emiatt nincs nagy önbizalmam, az exbarátom tudott róla, és rámbélyegezte a lelkisérült beteg ember jelzőt. A srác aki belépett az életembe, félek hogy ő is így kezel majd, ha elmondom neki. Mit tegyek hogy elfogadjon engem és a múltamat?
2015. júl. 26. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem "kell", de szerintem megéri elmondani, ha tényleg komolyan gondoljátok. Ne aggódj, ritka az olyan két lábon járó érzelmi gödör, mint az exbarátod, az új valószínűbb, hogy normálisan fogja kezelni :) Sok sikert!
2015. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csak akkor mondd el,ha valahogy ezzel kapcsolatban valami szóba kerül vagy valami más miatt visszaüt,de ne rohand le vele.Nehéz erről beszélni,tudom és egy pasinak is nehéz elfogadni.Majd ha őgy érzed,elmondod neki,de ha normális,akkor nem fog "lelkisérült beteg embernek" hívni.
2015. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 RRR ***** válasza:
92%

szerintem,ne most mond el

majd amikor már kezditek megismerni egymást

részletezni, akkor se kell 100%-an


bízz magadban,hisz a srácnak te vagy a minden!!!

2015. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Légy őszinte, akivel nem lehetsz teljesen őszinte, és ilyen paraszt módon kezel, az nem érdemel meg téged. Egy normális srác aki szeret vagy csak kedvel az elején az nem így viselkedik...


26F

2015. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Normális ember nem bélyegezne meg ez miatt, a volt barátod egy idióta volt. Nyugodtan mond el neki idővel.
2015. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sose mondd el. Semmi értelme, csak összezavarnád vele és nagyon kiszolgáltatnád magad neki. Nincs erre igazán jó reakció, mert a tehetetlen sajnálkozástól se lesz jobb neked. Ami megtörtént, azon nem változtat semmi.
2015. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem eljetek az eleteteket, csinaljatok mindent normalisan es csak akkor hozd fel a regi dolgaidat, ha valamiert nem sikerul osszecsiszolodni. Elkepzelheto, hogy tenyleg komoly lesz a kapcsolatotok es semmi problemat nem fog okozni a multbeli problema. Minek elore beszelni rola?
2015. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 opened paradise ***** válasza:
56%

Én elmondanám,illetve szeretném is tudni. Akivel együtt vagyok,azt ismerni akarom és ez azért elég magy dolog.

Max annyi,hogy mondd el,hogy állt hozzád emiatt az exed és kérd meg,hogy ő ne tegyen így.

2015. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is kisebb tizenéves koromban egy idióta felvillantotta a szerszámát, mintha valami játék lenne.


Persze nem voltam hülye, szóltam anyának. Az az ember azóta halott. (Kifutott a vonat elé részegen)


Ezt egy kis idő után mondtam a barátomnak. Nagyon szeretem, egyáltalán nem fogadta "rosszul", inkább jobban éreztem magam, hogy tudja és támogat.


Attól, hogy az első barátod bunkó volt, még nem biztos, hogy a mostani is az lesz, hiszen mindenki más valahol.

Ha meg a kapcsolat komoly lesz, akkor később én mindenképp elmondanám, ha tényleg megbízol benne és szereted, valamint az érzések kölcsönösek.

2015. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha megbízol benne akkor elmondod neki, amikor jónak érzed. Nem feltételen kell elsietni a dolgot, várhatsz is vele.


Ha emiatt nem fogad el, akkor elég érzéketlen szerintem, ha egyébként lehet veled minden programot ugyanúgy szervezni mint bárki mással. Ebben az esetben ugyan is teljesen jogtalan. Ha nem, akkor pedig lenne benne igazság.

2015. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!