Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nem gáz, ha a pasid az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem gáz, ha a pasid az előző kapcsolatodról kérdez?

Figyelt kérdés

Nekem kicsit bonyolultabb a helyzet...röviden az a lényeg, hogy 4 évig voltam együtt a barátommal (legyen 1-es), utána szakítottam vele, 2 évig nem voltunk együtt (nekem addig egy közös ismerős volt a barátom (legyen 2-es)), aztán 1 éve már szakítottunk vele is, most meg az elsővel kezdtük újra. Azt tudni kell, hogy a mostani barátomhoz (az elsőhöz, 4 éveshez) köt érzelem, a másikkal pedig durván fogalmazva csak a szexről szólt a kapcsolat. Lehet, van benne igazság, hogy exxel nem érdemes újrakezdeni...na de nem is ez a lényeg, hanem hogy olyan 1 hónapja kezdtük újra és persze vannak problémák. Én valahogy úgy vagyok vele, hogy akihez nem köt érzelem, azzal valahogy vadabb a szex vagy szabadabb, nem tudom megfogalmazni. Akihez pedig köt, azzal meg valahogy nem merem bevállalni a merészebb dolgokat. Ebből az következik, hogy az 1-es férfival, akibe szerelmes vagyok nem olyan a szex, mint a 2-essel. Azt tudni kell, hogy az 1-es inkább komolyabb típus, a 2-es pedig a lazaságával nyert meg magának...az a lényeg, hogy az 1-es meg elkezdett kérdezgetni, hogy milyen volt a 2-essel a szex, hogy milyen extrémebb helyeken csináltuk és miket konkrétan...én elég kellemetlenül érzem magam ebben a szituban...az 1-es olyan akar lenni, mint a 2-es (ágyban), ami nem is baj, csak mivel nekem ez a problémám van, hogy akihez érzelem köt, azzal nem nagyon tudom magamat elengedni, így nem is tud olyan lenni...te mit tennél? Nem tudok neki mit mondani, mert egyszerűen nem fogok vele olyan dolgokat csinálni, amit a 2-essel. Lehet bonyolult, bocsi, de jobban nem tudtam megfogalmazni.


23/L ; 1-es férfi: 34; 2-es:30



2015. aug. 18. 00:14
1 2
 11/13 omba ***** válasza:

Nem, nem rólad írtam.

Az az éretlen, aki a barátnője szexuális múltjának részletei iránt érdeklődik.

Én azt se tudom, kocsiban dugott-e az enyém?

Nem hiszem, hogy tudnom kéne, minek?

2015. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy egy rossz előfeltételezéssel élsz szegény 1-es irányába. Egy komoly férfinak is lehetnek szexuális fantáziái, mert a "komoly" jelentése nem azonos a "prűddel".


Nem lepne meg, ha eleve ezekkel a kérdéseivel csak szimplán egy nyíltabb komunikációt szeretne kierőszakolni a témában.

2015. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szóval akkor próbáljam ki vele a vadabb dolgokat? Igazad van, lehet, hogy ő is ezekre vágyik és csak a nyíltabb kommunikáció érdekében provokál ezekkel. Tényleg lehet, hogy csak az előfeltételezés rossz akkor...bár nem ilyen embernek ismertem meg, de egy próbát megér.
2015. aug. 18. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!