Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez mennyire baj? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mennyire baj? Vagy természetes?

Figyelt kérdés

Hosszabb kapcsolatnál (esetemben első komoly, 5 éve tart) előfordul, hogy az ember másra is vágyik. Mást is megkíván. Ugye?


Na most, mi van, ha én el is mondtam ezt annak a lánynak, akit megkívántam, aki mellesleg barátom? Többször, de hozzátettem persze, ha szingli lennék...akkor jó lenne...


Csak ez a lány olyan más mint a barátnőm. Tetszik a stílusa, nagyon értelmes, komoly lány, a barátnőm meg gyerekes sokszor. Ezzel a lánnyal olyan jól esik beszélni, de közben tudom, hogy nem szabad :/ Mármint nem beszélgetni, hanem elgyengülni. Igazából ilyen csaj kellene mellém, ilyen mentalitású, beállítottságú, de ott a barátnőm...Nagyon komoly a kapcsolat...


Én 19, a barátnőm pedig 18. Gyerekszerelem a miénk.

Szóval ez még belefér, hogy ilyesmiket gondolok? Csak barátom (másik lány) pont azt nyújtja, amit az barátnőm nem.


2015. aug. 18. 13:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondod, hogy a kinézett csajnak megvallottad az érzéseidet, "de hát van barátnőd"??

Komolyan nem értelek.. Ha netán tetszel a harmadik lánynak, ezáltal még őt is tönkreteszed azzal, hogy nem akarsz lépni, de az ő agyát is húzod.

Ha már így bekavartál pláne az lenne a legtisztább ha szakítanál, mert ez kegyetlen a barátőddel és (ha kölcsönösek az érzelmek) vele szemben is.

2015. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű. Azért 5 év Öt év!
2015. aug. 18. 14:50
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

De hát 19 éves vagy! Nincs közös gyerek, lakáshitel stb. ami miatt azt mondom, jó, hát nem lehet csak úgy hip-hop felrúgni.

Azon kívűl, hogy ÖT év, van valami érved? Szereted még egyáltalán a barátnődet, vagy csak a megszokás?

2015. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Rendes lány... Komolynak indult már az elején a kapcsolatunk. A komoly kapcsolatok híve vagyok alapjáraton. Talán pont ezért nem vagyok túl tapasztalt.

Miért, szerinted nem szeretem vagy mi?

2015. aug. 18. 14:57
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Háát.. erősen megkophattak az érzelmek, ha az új lány se testileg vonz kizárólag (sőt!), ráadásul meg is vallottad neki az érzelmeidet. Még ha számodra ez nem is tudatos, de én is egyetértek azzal a válaszolóval, aki szerint feldobtad a csajnak a labdát. Jóformán ha eléggé teper, talán segít neked dönteni.
2015. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
lepj tovabb surgosen! nem tolunk vard arra a valaszt h szerintunk szereted e meg a baratnodet,ezt neked kell erezni.Sztem te is tudod ott lebelul h mar nem szereted,csak nem mered bevallani sem magadnak sem neki.Legyel ferfi es ne jatsz a lany erzeseivel.Tisztesegeseb elhagyni,mint atverni ...vagy megcsalni.
2015. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Az nem kérdés, hogy esetleg nem szereted. Tény, hogy nem szereted már a barátnődet. Elhiszem, hogy kedveled, de nem szereted.
2015. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
# 17 Ezt mégis miből gondolod ennyire biztosra?
2015. aug. 18. 15:19
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon komoly a kapcsolat...

Én 19, a barátnőm pedig 18."


A nagyon komoly kapcsolat mar itt elbukott. 5 ev sok ido, teny, konnyelmuseg csak ugy eldobni, de tenyleg eleted vegeig akarsz csak azert egyutt lenni valakivel, mert megszoktad, hogy veled van? Mikozben egyertelmuen mast keresel lelekben? Nem fair a baratnoddel szemben sem, igy eselye sem lesz olyat talalni, aki szamara o a tokeletes.

2015. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha már egy másik lányhoz vonzódsz, őt találod lelki, szellemi partnerednek, őt képzelnéd el magad mellé inkább, a barátnődre meg úgy nézel, mint egy akadályra ami miatt nem lehetsz ezzel a lánnyal, mert hát öt év az csak öt év, akkor nekem nyilvánvaló, hogy a mostani barátnődet inkább csak barátként kedveled már.
2015. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!