Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól félek, túl sok vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól félek, túl sok vagyok a barátomnak, hogy kérdezzem meg?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor szeretném látni és sok időt vele tölteni, de attól tartok, neki ez túl sok és szüksége lenne néha több magányra és hogy emiatt eltávolodik majd tőlem.

De már többször rákérdeztem és mindig azt mondja, hogy nem sok és ne aggódjak.

Ha ennyiszer mindig ezt mondja, akkor tényleg igaz lehet, hogy nem sok neki, hogy ennyiszer találkozunk meg egymásnál alszunk, vagy csak nem akar megbántani?

Negyedszer már nem akarok rákérdezni, mert semmi értelme.


2015. aug. 19. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha Ő mondja, miért nem hiszed el? Hülye vagy?
2015. aug. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amig akar találkozni és nem talál kigogást egyre gyakrabban addig nincs gond.

Haver barátnője ilyesmi,de ő féltékeny mindenkire és emiatt már tényleg sok a havernak is.

2015. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne agyalj ezen ennyit, csak add magad! Az természetes, hogy a szerelmesek sok időt akarnak tölteni a másikkal! Hidd el, ha szeret, akkor ő is sok időt szeretne tölteni veled.

Nem itt kezdődik az, amikor valaki már sok...

A probléma ott van, ha korlátozod, számon kéred, féltékenykedsz, stb.


Mondjuk engem az idegesítene, ha elmondanám többször, hogy nem, nem sok, mégis ezen kattogna a párom... úgy érezném, hogy hülyének néz, aki nem tudja megmondani magától, ha valami kellemetlen...

2015. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!