Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az az igazi férfi, aki nem sír?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az az igazi férfi, aki nem sír?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 20:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
nézzük a fókuszt?;) am nemtom:D
2010. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Néztük! :)

Akkor mitől férfi a férfi?

2010. márc. 9. 20:40
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem,az igazi ferfi az olyan mint egy cowboy,bator,nem fel semmitol magabiztos orult es mindenki ra szeretne hasonlitani,habar lehet hogy o is sir csak nem mutatja :)
2010. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
mindenki sír..
2010. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%
Az igazi férfi nem szarik, nem fingik, nem hány, nem fosik, nem beszél, és ugy általában nem csinál semmit se.
2010. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%

Nem, az általában érzéketlen. Ezt már néhányszor én is megkaptam, mert nem láttak eddig sírni. Nem is fognak, gyengeségnek tartom ugyan, de van amikor én se bírom visszatartani. Ilyen az amikor a nagyapámat látom... Nem részletezném, de akármennyire próbálom visszatartani az, hogy elveszítem, az kikészít...


18/F

2010. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem egy férfi ki tudja mutatni az érzelmeit, még akkor is ha sírnia kell ezért. De persze az már nem férfias, ha nyivákol mindenért. Én ezt az átlagos (asszem) 17-et soknak tartom! Sztem évi 3-4 inkább reálisabb egy férfitől! 24/L
2010. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%

dehogynem sír. nekem tetszik ha látszik egy férfi lelke :D

(nyálas, tudom)

2010. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
33%
egy igazi férfi csak akkor sír, ha elevesztjük a meccset
2010. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%

Pff...


Szerintem ezt így nem lehet meghatározni, és nem is kell. Sok nő van, aki határozottabb, mint sok férfi; egyes férfiak érzelmesebbek, mint egyes nők, és így tovább. Soha nem az számít, hogy valami általános elképzelésnek mennyire felel meg az ember, hanem hogy konkrétan a párjának mennyire felel meg, vele mennyire illenek össze.


Én pl. számos tekintetben nem tekintem magamat "férfinak" (amennyiben rohadtul nem érdekel se a foci, se az autóverseny és az autók általában, utálom a sört, nemhogy erőszakos nem vagyok, de még figyelmes is, stb.), viszont feleségem meg sok szempontból nem "nő" (mély a hangja, határozott, céltudatos, nem fél senkitől és őt se kell félteni, legalábbis régebben érdekelte a foci és az autóverseny, stb.), és egymásnak tökéletesen megfelelünk, mivel rengeteg közös van bennünk, de ami meg eltérő, az nem zavaró, hanem kiegészítő jellegű eltérés.


Szóval ez a lényeg: egymásnak feleljenek meg az emberek, ne absztrakt ideáknak, amiknek úgysincs túl sok közük a valósághoz.

2010. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!