Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti hogy álltok ehhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy álltok ehhez? Szerintetek probléma, hogy minden hétvégén oda van szórakozni?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy 2éve és 8 hónapja vagyunk együtt a barátommal, ő 19 éves. Minden héten, ha kell ha nem elmegy kocsmázni pár barátjával, akár pénteken és szombaton is. Mindig a szüleitől kér rá pénzt, ami szerintem ebben a korban már nem szép, most kapargatott össze egy kis pénzt, hogy kocsira gyűjtsön, de abből éli fel, hogy ő el tudjon menni inni. két hete, egy héten keresztül minden nap ivott, sört, fröccsöt, mert hogy az apja is iszik :D mikor kérdem hogy miért jó ennyit inni, azt mondja olyan jó az az érzés, amikor kb fejre iszik. Ezt vajon ki növi, vagy aki már ilyen korban így viselkedik,az nem? Én apukámból indulok ki, ő mai napig nem iszik csak max egy héten 1 *, 2* sört.. szerintetek?

2015. aug. 20. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell neked ez a pasi! Egyenes úton halad az alkoholizmus útján. Téged sem szeret, mert akkor veled lenne, nem a haverokkal.

Felelősség nulla, szülőket pumpolja, hogy piálhasson.

Tedd lapátra, jobbat érdemelsz. Ilyentől mindenki jobbat érdemel.

2015. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte választ!! :) igazából nagyon ritka az a fiú aki normális ezen a téren
2015. aug. 20. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ritka, de azért vannak még. Ne tedd ilyen alacsonyra a mércét, és ne pocsékold rá az idődet, mert esetleg elmegy melletted a szőke (barna) herceg, és észre sem veszed. :)
2015. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nem ritka :P legalábbis nem jó körökbe keresett az a személy aki ezt állítja én max egy hónapba megiszok egy sört de az is ritka s az egész baráti társaságom ilyen s ugyanúgy eljárunk bulizni minden hétvégén! Italt vagy egyéb tudatmódosító szert nem muszáj fogyasztani hogy jól érezd magad csak ehhez társaság is kell :P Szerintem az nem dicsőség hogy egy lánnyal leállsz beszelgetni s alig állsz a lábadon :P Kell egy kicsi duma s humor ugyan ugy lehet bulizni csajozni...
2015. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De amugy szerintem is jobb ha tovább lépsz vagy megbeszélitek hogy nem jó amit csinál...
2015. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!