Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hinnem kene neki? En fujom fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnem kene neki? En fujom fel?

Figyelt kérdés

Veletlen meglattam baratom telefonjan , hogy mit beszel a haverjaval. Annyit lattam: egy felmeztelen csajrol bugyis kep amire azt irta a baratom hogy : pfuuuu

Mire a haverja : mi segg..

Nekem rosszul esett mert engem mindig elhanyagol es mar ilyenen is robbanni tzdok ha masok kepeire ennyit ir vissza. Azzal magyarazta hogy jatszott eppen es a haverja mar csomoz irt ezert gyorsan annyit irt h pfuuu mert ez jo mindenre es a kepet meg se nyitotta csak utana miutan kilepett... nekem eleg hihetetlennek tunik 50* mondtam neki h mondja marvel az igazsagot nem sertodok be mincs baj stb . De hajthatatlan volt

Tulreagalom?


2015. aug. 20. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, tulreagalod!

Semmi rosszat nem irt a baratod, csak velemenyezte a latottakat. :D teged valasztott, teged szeret nem azt a meztelenkedos akarkit! Ne akadj ki, ferfibol van, ennyi az egesz! :)

20/L

2015. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat de akkor miert nem ismeri be? Akkor miert azt irja h nemnis latta a kepen h mivan csak irt gyorsan valamit?
2015. aug. 20. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, túlreagálod. Valószínűleg ezért nem meri elmondani az igazat. Szerinted ha egy félmeztelen nőről kap egy képet, mit kéne tennie? Elfordítani a fejét? Pasiból van!

N

2015. aug. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán azért,mert ez az igazság.Ha bízol benne elhiszed. Ha nem jobb ha ott hagyod. Különben ne hisztizz.
2015. aug. 21. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!