Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki, vagy még sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki, vagy még sem?

Figyelt kérdés

A barátommal úgy terveztük,hogy iszogatunk,majd el leszünk egymás társaságába..ez csak úgy random jött.Mivel az utóbbi hónapokba elhanyagolt..

Iszunk,borozgatunk,szeretgessük egymást..kimegyünk a konyhába,erre a lakótársat beengedi a szobánkba,leül a párom a géphez.. és játékokat mutat neki,vagy félóráig,vagy egy..én az ágyon telefonozom.

Aztán nagy nehezen kimegy a lakótárs.. majd kérdezi mi a bajom? Kiakadtam,hogy nem veszi észre magát.. eléggé felhúzott és kikarmoltam.. erre besértődött,tudom nem szabadott volna,hisz nem egyszer előfordult:S De felmérgelt.. meg kifogásolt,hogy kész volt,és nem gondolkodott.. mostmeg bevan pukkadva,és azt mondja nem lehet nyugta,meg gonosz akar lenni.. Én csak vele szerettem volna tölteni az estét...:S



2015. aug. 21. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Próbálj meg értelmesebben fogalmazni.

2. A hanyagolás 2 emberen múlik, de eddig a pontig lehetett volna még jogos is. A lakótárs pedig ráért volna.

3. A "kikarmolás" után megérdemeltél volna egy jó nagy pofont. Főleg, hogy nem az első eset. Ideje megtanulni viselkedni és befejezni a cigánykodást.

2015. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a jószándékú választ!

Szerintem is megérdemeltem volna sőt..

de senkinek nem kívánom azt a fájdalmat,amit az elmúlt hónapokban éreztem.

2015. aug. 21. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit hisztizel kislány? Csatlakozz inkább a felnőtt értelmiségiek világához és ne nyomkodd annyit a telefonod. Akkor kellett volna szólni a barátodnak, hogy küldje ki a másikat mert úgy volt hogy kettesben lesztek... nem karmolászni meg hisztizni.
2015. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kapcsolat se fog sokáig tartani. A legrosszabbat hozzátok ki egymásból.
2015. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez tényleg 2 emberen múlik... nem mondanám, hogy nem volt jogos, kiakadtál, mert hát nyilván bánt, hogy elhanyagol.. viszont meg kell tanulnod máshogy reagálni. Beszéljétek meg.. Engem is hanyagoltak már el, hidd el tudom milyen rossz... Sok sikert nektek:)
2015. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!