Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változtassak ezen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak ezen, mert ez így elég "unalmas"!? (20/L) Értelmes válaszokat, ha lehet!

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a párommal,szeretjük egymást, már együtt is lakunk kb. 4 hónapja, de már nem törődik annyit velem mint az elején és én ezt sokszor mondtam már neki, ő azt mondta, hogy odafigyel és próbál ezen változtatni, de eddig semmi. Elég fárasztó a munkahelye, szellemileg, ezért ha hazajön, vacsorázik, utána a tv előtt fekszik. Jó lehet mondani, hogy megérdemli, meg kikapcsolódik...stb. De hétvégén nem dolgozik, csak egész nap tv-zik, és ilyen kor hiába szólok hozzá, 1-2 szavas válaszokat ad, mert a tv fontosabb -mert akkor lemaradna pár képkockáról, ha beszélgetne közbe-ezt én gondolom így. Hetente 1-szer, 2-szer el szoktunk menni egy helyre, itt a haverjaival sörözget. (oké, ez is kell, elfogadom) De egész héten nem sokat beszélget velem, nem szeret kettesben lenni velem, mert keveset beszélek, mondjuk ez igaz is, ő meg imád beszélgetni az autókról...stb. Mondtam neki, hogy többet szeretnék vele lenni kettesben, de ő csak azt mondta, hogy találjak ki valamit. Csak unom már azt, hogy egész héten a tv miatt nem vagyunk kettesben, hétvégente meg a tv és a haverok. Nemtudom hogyan változtassam meg egy kicsit, mert fiatalok vagyunk még, de most úgy élünk együtt, mint egy "öreg házaspár". csak annyit szeretnék, hogy többet foglalkozzon velem is, vegye észre, hogy én is vagyok.
2010. márc. 10. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki kerek perec az egészet ahogyan ezt így ide leírtad és várjál mást nem nagyon tehetsz ha meg minden marad a régibe szerintem akkor ez nem nagyon fog hosszútávon működni... Sztem a munka meg a fáradság nem lehet örökre mentség a szex meg a másik elhanyagolása alól.
2010. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Beviz Elek ***** válasza:

Keress másikat, akivel nem ilyen unalmas az élet. Sajnos neki ilyen a beállítottsága. Majd talál magának ő is egy unalmas csajt. Te pedig egy pörgős srácot :)

19/f

2010. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szeritem nem szerelmes már annyira csak úgy ,,elvan" melletted. Mindenképp beszélj vele még egyszer erről, ha akkor sem látsz változást akkor költözz el. Talán akkor majd rádöbben hogy hiányzol neki. Egyébként nem érzed azt hogy nem kellett volna összeköltözni? Előtte is ilyen volt?

Beszélj vele mindenképp!

2010. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a tévét. Nem kell az! Van annál jobb program is!
2010. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, ahogy leírtad a dolgokat egyértelművé vált, hogy akármennyire is szereted, nem illetek össze- Gondold végig - nem csak am egszokás és a kötődés tart mellette téged?- Neki ez nagyon kényelmes, gondolom megkap mindent, nyeregben érzi magát. Próbálj meg lépni valamit. Legyél kicsit önző - foglalkozz a saját érzéseiddel is. Ha neked így nem jó - változtatnod kell. Eléggé fiatal vagy még, nem kellene így lekötnöd magad. Majdnem énis beleestem ebbe a hibába, de ha neked így nem jó, ne tűrd. Elég rövid az élet, használd ki. Sok ember most sokféle véleményt fog mondani- De magadban kell eldönteni a kérdésre a választ. Akarsz e változtatni vagy ez így jó neked.

22F

2010. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az alapján, amit leírtál, úgy tűnik, hogy egész egyszerűen nem illetek össze, nincs közös témátok, érdeklődési körötök, tehát már az elejétől fogva elhibázott a kapcsolat, mert nem nézted, hogy összeilletek-e, csak hagytad, hogy elragadjanak az érzelmek.



És még engem hurrogtak le nemrég, amikor ennek (a közös érdeklődési területek) fontosságát hangsúlyoztam. Hát tessék, itt a bizonyíték...

2010. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vtiesd el a tv-t valakivel azt mond azt h elromlott...:D
2010. márc. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel fiatal avgy még pont jó az idő arra hogy új partnert találj magd mellé.Képzeld el ezt a kérdéset 30-35 év múlva...Úhy azért már rizikósabb lenne de most megéri!Ne fél változtatni.Dobd ki ha neki a tv kell és nem te!
2010. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!:)

Amúgy már nemegyszer beszéltünk erről, de ő mindig azt mondta, hogy megpróbál változtatni rajta, de eddig nem sikerült neki. :( Nem akarom hogy elhidegüljünk egymástól, és szerintem ebbe az irányba tart a kapcsolatunk. :(Én próbálok foglalkozni vele, de ő "nem engedi", és tudom hogy én adok többet ebbe a kapcsolatba és ez így nem jó.

2010. márc. 10. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!