Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van ez a féltékenység?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez a féltékenység? Normális válaszokat ha kérhetem.

Figyelt kérdés
Barátommal 1 éve vagyunk együtt. Előtte volt a barátomnak egy barátnője majdnem 2 évig. Nagyon szeretem a barátom, és ő is engem. Ki is mutatja a szeretetét rendesen. Viszont köztudott, hogy nem nagyon bírjuk egymást az exével. Nem mutatom ki, de nagyon féltékeny vagyok rá. Úgy érzem, hogy ő a szebb, jobb ruhái vannak, jobb neki az egész élete, biztos jobban szerette a barátom mint most engem. Ráadásul két utcával lakik tőlem így elég sűrűn összefutok vele véletlen. Hogy tudnék ezen a problémán segíteni? nagyon rossz :(
2011. nov. 18. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy rossz, de gondolj arra, hogy egyrészt valamiért ők már nincsenek együtt, tehát valami mégsem klappolt annyira, mint ahogy te azt most elképzeled, másrészt valamiért veled van, ha nem lennél elég jó neki, akkor nem akarná ezt a kapcsolatot. Inkább törekedj arra, hogy picit több önbizalmad legyen és hogy mindketten jól érezzétek magatokat ebben a párkapcsolatban. Sok sikert!
2011. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. nov. 18. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!