Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 5 hét alatt kellene leadnom...

5 hét alatt kellene leadnom 10 kilót. Tudom, hogy sok mégis a segítségetekre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Már két éve diétázom, néha kicsit lendületesebben, néha lagymatagon. Elértem azt a súlyt, ahol már tudok sportolni. 5 héten belül le kéne adnom 10 kilót és ötleteket, tapasztalatokat várok tőletek. :)


Ilyen projektem még nem volt. Hogyan építsem fel?


170cm/80kg 24L


2014. jún. 4. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

ekkora tömegből ha 10et nem is,de egy rendes étrenddel lehet menne több,mint heti 1 kiló.

kb ezt csináld gramm pontosan-

[link]

2014. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ilyen gyors fogyás csak valami extra elmebetegséggel fog lemenni... :D Ha kibírod, én már csináltam.


Szedj valami anyagcsere gyorsítót, egyél csak zöldséget, húst ( 5 után már ne ) napi 4 liter víz, reggel este 1 óra futás, vagy HIIT -> 4 ütemű fekvő, 1 hossz sprint, megint 4 ütemű fekvő, 1 hossz sprint.


Nálam az időintervallumos jött be ( HIIT ).


Sok szerencsét, igazából nem lehetetlen, de nem is egészséges!

2014. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!