Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menjek vagy maradjak így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak így egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 7 éve vagyunk együtt,egy ideje együtt is élünk.Vannak kisebb nagyobb konfliktusok,eltérő nézetek,igazából két különböző karakter vagyunk,de ez még mind nem lenne annyira probléma,mert amúgy ragaszkodunk egymáshoz,de a szexuális életünk szinte egyenlő a 0-val..Jó ha havonta egyszer együtt vagyunk.Ez sosem rajtam múlott,a legtöbb vita köztünk ebből volt,van..már mondtam neki mindent,szépen,csúnyán,rákérdeztem miért nem akarja,nem kíván?De mindig elbagatelizálja vagy vicceli a dolgot,vagy felhúzza magát h már megint ez a témám...meg h értsem meg h ő mindig mennyit dolgozik és fáradt..De mondom neki h más férfi is sokat dolgozik..Kezdek belefáradni,hiányzik a szex és az intimitás amiből már jó ideje nem jut ki rendesen.De amúgy meg nehezen tudnám elképzelni h elhagyjam és mással legyek..de így sem vagyok boldog.Kicsit csapdában érzem magam.Gondoltam már szexuálpszichológusra is,de amilyen makacs,tuti nem jönne el.Pedig külsőre senki nem mondaná meg ezt róla/rólunk,beképzeltség nélkül,de csinos,igényes fiatal pár vagyunk.Ti mit javasoltok?

27/L


2015. máj. 25. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mióta tart ez az intimitás mentes periódus nálatok? Előfordult már többször is és utána rendbe jött vagy ez most egy állandó dolog? Egy kapcsolat tele van hullámvölgyekkel, főleg egy 7 éves kapcsolat, lehet ez csak ideiglenes dolog.
2015. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

voltam ilyen helyzetben. szakítottam, és nem bántam meg.

nem volt honnan erőt meg ötleteket meríteni a változtatáshoz, mert nem inspirált már.

2015. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ehhez a sráchoz egy hozzá hasonló libidójú nő való.Te nem ilyen vagy. Ezért még egy darabig fogd húzni, de lépni fogsz. Előszőr szerető, de ha megjelenik az a pasi aki neked kell, nem fogsz többet visszanézni.
2015. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos elég régóta tart ez a dolog,csak mindig reménykedtem h majdcsak javul,legutóbb az összeköltözésnél,h itt majd csak ketten leszünk,nem zavar senki...de itt sem lett jobb :( Úgyhogy most már szinte biztos h semmi nem fog javítani a dolgon. Pedig ő lassan szeretne gyereket is,de így hogyan? Mindig mondom is neki ha szóba jön,h ahhoz tenni is kellene vmit...de így nem is akarok gyerekre gondolni,mert ha netán össze is jönne,utána még ennyi se lenne,így meg nem akarom leélni az életemet. Már én is abban bízom h hátha jön vki akiért érdemes lenne lépni. De megcsalni meg nem akarom,mert nem engedné a lelkiismeretem meg azért azt nem érdemli meg,mert amúgy tudom h szeret,de talán mégsem eléggé,vagy nem úgy ahogy az elvárható lenne. Köszönöm azoknak akik eddig írtak.
2015. máj. 25. 15:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Különbözik az étvágyatok, ilyen egyszerű. Szerintem ilyenkor jobb mást találni, illetve ezt már rég meg kellett volna tennetek. Sajnálom.
2015. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

gondolj arra, hogy el tudná ezt viselni hosszabb távon?


nem csak az a gond, hogy ez benned mi kárt tesz hogy ezen örlődsz nap mint nap, de ez az egész kapcsolatra rányomja majd a bélyegét és elkísér majd mindenhová.



nem azért tanácsolom, hogy lépj le, mert nincs kamaty. azért, mert láthatóan ennek komoly hozadékai vannak és leéít téged.


az meg ráadás, hogy miért viselkedik így?!

2015. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt érzem igazából,h így nem akarom vkivel leélni az életemet. Szinte nap mint nap ezen rágódom. Nem is csak a szex hiánya,hem h nem érzem magam nőnek mellette,h nem kívánnak meg,na és persze az intimitás,amitől erősödik a kapcsolat. Kellene ő nekem,de így...ilyen lemondások árán,így eltemessem magam huszon x évesen? Néha úgy érzem magam mint az 50 éves házasok,el főzőcskézünk,tévézgetünk,összebújunk aztán alszunk.Kb.így néz ki a dolog.Ez talán szép és jó is lenne,kb.40 év múlva,unokákkal körülvéve...na de még gyerekünk sincs.
2015. máj. 25. 15:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem értem mi van a mai férfiakkal, de elegem van. Én is jártam így és sajnos lehet, hogy most is egy ilyenbe futottam... Miért nekem kell kaparni, hogy szexeljünk? Sajnálok mindenkit ebben a cipőben, és annyi ilyet hallok, hogy már kezdem azt hinni, valami általános baj van, pl. amit mondanak, hogy női hormonok az ivóvízben, amin eddig csak nevettem, de ennyi ilyen után... :(
2015. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy igen,utolsó válaszoló,tényleg egyre több felől lehet hallani,h a férfi a visszautasító...régebben azért szerintem ilyen nem volt annyira jellemző,nem tudom tényleg mi van mostanában.
2015. máj. 25. 16:13
 10/14 anonim ***** válasza:
9 A nők nagyon nagy része elférfiasodott, erőszakosak lettek, durvák,közönségesek és egy férfinél ez hamar lelombozza a fantáziájukat.
2015. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!