Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy megutottem?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan 2 éve együtt vagyunk, de sajnos sokat veszekszünk. Elő fordult hogy több centi hosszú és több milliméter mély karmolások voltak rajtam (arcon is) és a nyomai néhánynak 1 év után is látszanak.Többször megpofozott, volt hogy késsel támadt rám. Mondvacsinált indokokért rámrontott, mintha kettős személyisége lenne, volt hogy alig mertem mellette elaludni mert féltem hogy leszúr.

Minden fesztiválon eltűnt és pasikkal meg pasik sátrából került elő.legutóbb elment házibulizni idegenekkel amire nemm emlékszik de a mentők vitték a detoxba. Megcsalni állítása szerint nem csalt.

Pár napja ezekhet szemrehánytam neki mire ő megsértődött és elment. Én is elmentem más fele. Aztan utánam rohant és lendületből lerántott a betonra , ütött és karmolt én védekezni próbáltam és ütöttem egyet amibe bele hajolt és eltört az orra. Nem akartam hogy így legyen de valamennyire azért talán jogos volt az önvédelem.


2015. aug. 23. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a "boldog" párkapcsolatotokhoz!!


Őszintén, ennek az egész kapcsolatnak már az ilyen veszekedések elejétől kezdve, mi a fene értelme volt?


De neked nem kellett volna lesüllyednek az ő szintjére! A te hibád is hogy minden idáig fajult, mert ha már az első ilyen kirohanása miatt otthagytad volna, akkor ez nem következett volna be!

Hibás is vagy, és nem is!

2015. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd elmebeteg és pszichiátriára kéne mennie.
2015. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"volt hogy késsel támadt rám."


"alig mertem mellette elaludni mert féltem hogy leszúr."


Már rég szakítottam volna a helyedben!

2015. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

ui: a barátnőd erősebb, mint te, hogy le tudott rántani téged a földre és te nem tudtál kiszabadulni alóla?

Nem kellett volna ütnöd, de hát önvédelem volt, most már nincs mit tenni!


Csak reménykedj, hogy nem jelent fel érte.

2015. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Inkább orvoshoz kellett volna vinni már sokkal hamarabb és kezeltetni, mert egyértelmű, hogy valami komolyabb problémája van mentálisan.

Vagy ha nem tudtad volna elrángatni orvoshoz, akkor a szüleitől, családjától segítséget kérni.

Ha semmi nem működik, akkor meg meg kellett volna szakítani a kapcsolatot.

Jesszus, mégis hogy gondoltad idáig, hogy ezt csak így hagyni lehet?

2015. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 opened paradise ***** válasza:
84%

"Aki hülye,megérdemli,haljon meg"

Szoktam volt mondani. Ha te még mindig vele vagy,akkor meg is érdemled.

2015. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogyerősebb-e de szerintem egy rohanó ember könnyen levisz egy sétálót főleg hátulról támadva.

Én már az elején mikor elkezdte a kirohanásait mondtam hogybajavan esetleg skizofrén, fizetem az orvost csak jöjjön. Nem jött. Az anyjának is felhoztam a témát de még meg is sértődött mert az ő lánya nem bolond, az apja is hirtelen haragú majd elnövi. Bár volt hogy rátámadt az anyjára meg a hugára és az öccsére is. Vele maradtam mert szeretem de egyre jobban elfajultak a dolgok.

2015. aug. 23. 20:53
 8/17 anonim ***** válasza:
31%

Ki nem szarja le, megérdemelte, kész.

De lépj le és legközelebb jobban válassz, mert sok ilyen idióta van, ha nem is ennyire, de a nők nagyrésze ilyen.

2015. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De hogyan lehet valaki egy ilyen érzelmileg sérült lánnyal 2 évig kapcsolatban? Mazochista vagy? Sürgősen pszichiáterhez kéne fordulnia a lánynak, valami feldolgozatlan probléma miatt konstansan agresszív, ingerült.
2015. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Már rég ott kellett volna hagyni a p...ába.


Egyébként igen ,megérdemelte.

Én nem ennyiért,hanem ennél sokkal kevesebbért is leba..tam volna már neki egyet-kettőt.


22/F

2015. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!