Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » összeköltözés után közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összeköltözés után közös kasszán érdemes élni?

Figyelt kérdés
nemsokára összebútorozok barátnőmmel de nem tudom hogy ilyenkor a fizetésemet ugyanúgy a kártyámon hagyjam és minidig veszek azt amit kell vagy adjam neki oda hogy ossza be amire kell ?
2015. aug. 24. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Alap, hogy mindenki leteszi a megkeresett pénzét, ha valakivel összebútorozik.
2015. aug. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezekszerint eltartod? Vagy megis miert neki kene beosztania?
2015. aug. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyi a te fizud es mennyi az övé?

Masreszt miert kell neki beosztani. Egyutt fogtok lakni. Egyutt csinaljatok ezt is.

2015. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, ki hogy képzeli a dolgot. Ha ő esetleg jobban be tudja osztani mint te, lehet érdemes megpróbálni ezen módon ahogy leírtad. Az nem azt jelenti hogy le fog nyúlni, hanem hogy marad tartalék. Én sosem nyúlnám le a párom, ha odaadná se. Hanem félretenném enyémből övéből, meg arra is ami kiadás. Ha egységesen van megosztva beosztva semmi baj vele. Mindkettőtöknek legyen költőpénze is valamennyi, mert az is kell, de ha közös akkor a nagyobb kiadásokat meg kell persze beszélni szerintem csak úgy működik a dolog.
2015. aug. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahány ház, annyi szokás. Nálunk közös kassza van, de a külön kassza is működhet, esetleg úgy, hogy közösen kifizetitek a szükséges költségeket a fizetésetek arányában, a maradékot meg mindenki magára költi, Többféle lehetőség van, válasszátok a nektek leginkább megfelelőt.
2015. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne! Ha szakítás lesz a vége, akkor marha nehéz lesz szétválasztani. Én jártam így.

Külön kassza. A legtisztább.

2015. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!