Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt állítja, hogy szeret és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt állítja, hogy szeret és velem akar lenni és nem akar elhagyni, de akkor miért ilyen?

Figyelt kérdés
Találkozunk csak ritkán a munkája miatt. Héten nem volt gépe így nem tudtunk sokat beszélgetni, csak telefonon. Én hívom ő vissza hív engem. Most pl. volt facen de nem keresett. Megértem, hogy fáradt de tényleg csak azért van? Bár az is tény, hogy a fia meg a kereszt fiát kell körül ugrálnia a héten szóval ezt is megértem. De nem kereshetne kicsit többet? Vagy én vagyok túl szerelmes és többet szeretnék vele lenni és legyek türelmesebb?

2015. aug. 24. 11:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mert amikor fel vetettem neki 2hete kozolte h faradt es pihenne, nem mintha nem hagynam egyebkent. En le mennek hozza szivesen sokszor fel ajanlottam mar neki. Probalok a kedvere tenni de neha ugy erzem nem megy vagy nem engedi. 4evig egyedul volt a fiaval, talan nem akar masra is tamaszkodni. Vagy furcsa neki. Szeptembertol azt mondja mas lesz, tobb ideje lesz. Hat remelem, mert az oszi szunetre tervezek egy hosszu hetveget ugy hogy a fia is johetne ha szeretne. Probalom azt is kimutatni neki, hogy nem okoz gondot, hogy neki mar van gyereke es nem akarom elszakitani tole.
2015. aug. 24. 11:45
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondom a kedvesemnek, hogy fáradt vagyok.... főleg, ha csak valami kis telefonhívás is megnyugtatná.

Az egy hónap azért húzós.. te szerelmes vagy, ő meg nem - csak, jó, ha vagy.

2015. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12 én is így érzem kb. van egy bejárónője aki a 7 éves fiát is pesztrálja...
2015. aug. 25. 20:25
 14/18 omba ***** válasza:
100%

Igen, sajna ez nagyon aszimmetrikus kapcsolat, ha annak lehet nevezni egyáltalán.

Ne tervezz vele jövőt: nem igényli.

2015. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Rettentően fáj elengednem őt, mert sajnos be kell látnom csak én adok ebbe bele 110%-ot Így nem éri meg szenvedni.
2015. aug. 25. 21:25
 16/18 anonim ***** válasza:

Süllyed az a hajó, minél előbb kiszállsz belőle, annál kisebb a "veszteséged".


Értem, hogy bánatos vagy, de ez teljesen jövőtlen, csak az idődet (= életed) vesztegeted így.

2015. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Vegyél vissza, ne keresd, aztán ha már úgy két hete nem érdekelted, akkor hívd fel és beszéld meg vele, hogy akkor ennyi volt. Addigra valószínűleg már benned is harag lesz kínlódás helyett.

Amúgy 1-2 naponta egy kis ideje simán lehetne, ha ahhoz is túl fáradt, akkor nem vagy fontod neki.

2015. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
szerintem se vagyok az neki. Vasárnap mondtam, neki hogy én úgy érzem, hogy ő már nem akar velem lenni és nem szeret, erre azt mondta "ettől nem kell tartanod" oké, hogy a gyereke anyja otthagyta egy másik pasi miatt és a gyereket se vitte magával, DE ha vele is így viselkedett akkor nem csodálom.. Harag van bennem és düh, de ezekből rengeteg. Félek, hogy ha robbanok akkor nem tudnék emberi hangon beszélni vele, csak üvöltenék. Azt meg azt mondja el megyünk hosszú hétvégére... szerintem csak ámítás az egész..
2015. aug. 25. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!