Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok emiatt? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok emiatt? (többi lent)

Figyelt kérdés
A párommal nem épp egyformák az igényeink, ami az együttlétek gyakoriságát illeti. Én minden nap szeretném, ő nem, neki a heti 2-3 elég. Nem nagyon tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel, mert hónapok óta nem változik, hiába vetek be mindent, akkor sem. Másfél éve vagyunk együtt és vannak más problémák is, de ezt érzem a legnagyobbnak, mert nem vagyok elégedett és mindig arra várok mikor fog ez változni, de semmi. Nem akarom leélni úgy az életem, hogy kb negyed annyit csinálom azt amit szeretnék mint ahányszor lehetne, ráadásul mindig stresszel. A párom szerint ez nem nagy dolog, mert ennyivel is "be lehet érni", de szerintem nem. Nyilván ha fáradt nagyon vagy én esetleg bármi más ok miatt nem megy az oké, de amikor fekszünk az ágyon nyugodtan és próbálkozom erre bejelenti hogy nincs kedve, na azt nem tudom megérteni. A párom szerint túlzott igényeim vannak, szerintem nem. Másnál is volt ez így? Mi volt rá a megoldás? Esetleg volt aki megszokta idővel a kevesebb együttlétet és nem is vágyott többre? Lehet apró gondnak tűnik, de sajnos nagyon is komoly probléma. Sokszor azt gondolom emiatt, nem illünk össze és nem kéne erőltetni. Normális válaszokat kérnék! Ködzönöm! 29/l
2015. aug. 24. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
1 párkapcsolat alapja a jó sex! aki mást mond az hazudik! ha x időn belül nem változik a dolog bizony szakítanék
2015. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nincsenenek hosszútávu terveid a pároddal és más problémák is vannak, akkor nem biztos, hogy jól meglesztek a következő években együtt.

Ha szereted és úgy érzed a problémákra is lenne megoldás, akkor valahogy vagy kompromisszumot kell kötnötök vagy elfogadod, hogy ő ilyen típus és nem erőlteted az együttléteket többször a heti 2-3-tól.

2015. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha szeretnéd a pasit, akkor bizony igazodnál hozzá:)
2015. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nalunk ugyanez van csak mi tobb mint 3 eve vagyunk egyutt. En nagyon szeretem a parom, nem tudnam nelkule elkepzelni a folytatast ezert beerem azzal ami van. Nalunk kozre jatszik meg az is,hogy tavkapcsolatban elunk, termeszetesen olyankor kicsit tobbet vagyunk egyutt.

Nezd meglehet szokni, en is szivem szerint allandoan ramasznek De neki nem ez a legfontosabb ezert kicsit visszafogom magam. De az osszes tobbi teren, erzelmileg, tarsasagilag stb es amikor egyutt vagyunk is, teljesen kielegit.

Mas teszta,ha ugy erzed nem illetek ossze es ha boldogtalan vagy. Kerdezd meg magadtol,hogy eltudod-e kepzelni nelkule a folytatast es ha el akkor szakirsatok.

18/L

2015. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Szóval a kérdésedre: ez miatt nem.
2015. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Az a baj, hogy ez nem úgy működik, hogy mindenki minden nap igényli. Vannak, akik tényleg csak heti egy-két alkalommal és akár hiszed, akár nem, ezekkel az emberekkel sincs az égadta világon semmi probléma, csak nem mindenkinek egyformák az igényei.

Sajnálom, hogy ezt 29 évesen kell megtudnod egy kapcsolatban másfél év után.


Sajnos annyit tudok mondani, hogy mérlegelned kell, hogy így benne akarsz-e maradni a kapcsolatban.

Lehet, hogy tudtok majd kompromisszumot kötni, hogy a kedvedért szerez neked egy kis plussz örömet, vagy lesznek olyan időszakok, mikor valamivel ő is többször szeretné, de hosszabb távon, tartósan nem fogja többször kívánni.


Én nem szakítanék emiatt. Nekem a kapcsolat alapja nem az, hogy heti hányszor szexelünk, de mindenki máshogy éli ezt meg, csak magadra hallgass.

2015. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanez a helyzet van nálunk is. Én naponta igényelném, páromnak elég a heti 2-3, ha próbálkozom, akkor meg "de hát tegnap már volt" jellegű csodálkozással él, és próbál valahogy kitérni a "feladata" elől. Nálunk a különbség annyi, hogy ezen kívül más probléma tényleg nincs. De ugyanúgy másfél éve vagyunk együtt, együtt is élünk.


Én inkább beletörődtem. Mármint, úgy érzem, hogy ha egy kapcsolat amúgy tökéletesen működik, egymásnak társai vagytok mindenben, és amúgy, amikor van akciózás, akkor az robban, akkor emiatt nem feltétlenül szakítanék. Én maszturbálok mellette, ugyan sokat nem ér, ha nagyon huncutkodni van kedvem, de kicsit lenyugtat. Nálatok azt mondod, vannak problémák még ezen kívül, és eszedbe jutott, hogy emiatt szakíts vele. Nálam ilyen elő sem fordult, pedig volt, hogy stresszesebb időszakában két hétig rám se nézett.


Azzal sokat nem tudsz kezdeni, hogy nincs hangulata többre. Ő ennyire van beállva és pont. Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Mérlegelj, hogy a kapcsolatotok van-e olyan jó, ér-e annyit, hogy mellette maradj ennek ellenére is, vagy inkább keresel olyat, aki ilyen téren megad mindent, amire vágysz.


Személyes véleményem a ti esetetekről, hogy ha emiatt úgy érzed, nem illetek össze és nem kéne erőltetni, akkor az így is van. Feltételezem a többi probléma, a párod és a te jellemed ismerete valamelyest ráerősít erre az érzésre, és az a tapasztalatom, hogy ha már az érzés megjelent, nagyon ritkán tudod teljesen kitörölni a fejedből, és akarva-akaratlanul önbeteljesítő jóslatként fog működni.

2015. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29 éves nő vagy nem lány. A te korodban az ember örül ha talál egy rendes társat akivel együtt lehet élni, családot tervezni. Gondolkodj már ha elhagynad a kevesebb szex miatt de találnal egy lepedőakrobatat akivel nem tudsz tervezni közös életet jobb lenne?
2015. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 omba ***** válasza:

Szerintem ez elég ok a szakításhoz, 10 év múlva még nagyobb lesz a különbség.


Voltam olyan nővel, akinek a házassága utolsó jó pár éve szex nélkül volt, utána is pár és, mert nem volt kivel.

Rémes volt,a hogy minden alkalom után elsírta magát, hogy ő ezt miért hagyta ki.

Szerintem ez komoly figyelmeztetés.


Amúgy én nem értem ezt a mentalitást férfiembertől, de hát nem vagyunk egyformák... hogy én valaha azt mondanám, hogy "tegnap is volt"... kizárt.

2015. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen, ha neked több kell, hát szolgáld ki magad.
2015. aug. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!