Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan oldal, amely...

Létezik olyan oldal, amely átfogó tanácsokat ad "problémás" fogyni vágyóknak?

Figyelt kérdés

175 cm és 85 kg súlyú nő vagyok, korábbi térdsérüléssel (porcleválás) illetve asztmával, tehát a mozgás kiválasztásánál ezekre figyelnem kell. Ülő munkát végzek, napi 8-10 órában.

Szeretnék étrendet változtatni, illetve mozgást (leginkább egyedül, otthon végezhetőt) kiválasztani, de nem tudom pontosan mit változtassak az étrenden, mikor, mit és mennyit ehetek, illetve hogyan terhelhetem mozgással a szervezetem.

Kerékpározok, heti 1-2 alkalommal alkalmanként 10-20 km-ert, hegyes, dimbes-dombos környezetben élek, de egyelőre ennyi.

Olyan oldalakat, fórumokat keresek, ahol tanácsot kaphatok ezekkel kapcsolatban. Akár itt is írhatnátok, ha van használható dolog.

Köszönöm!



2013. szept. 10. 18:00
 1/1 anonim válasza:
Szia! Ilyen oldalról nem tudok, viszont gyógynövényekkel az asztmádon is tudsz javítani és ezzel a mozgás is könnyebben megy majd, meg fogyni is tudsz.Ha esetleg érdekel egy jó orvosi előadás a fogyiról, pár tapasztalat az asztmáról, akkor szívesen elküldöm emailben. Sok sikert!
2013. szept. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!