Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ypszilon1980 kérdése:

Szerintetek létezik az, hogy egy nő régi lelki sérülés miatt nem tud egy új kapcsolatban viselkedni?

Figyelt kérdés
A történet az, hogy egy nálam idősebb nővel megismerkedtem és kialakult köztünk egy szerelmi kapcsolat. Az egész az elején, kb. 2-3 hétig csak a szexről szólt, semmi másról. Aztán elkezdtünk programokra is eljárni, szórakozni és valahogy minden megromlott. Párszor nyílvánosság előtt megalázott, elmondása szerint azért nem foghattam meg a kezét, mert nem ehhez van szokva, mert őt csak bántották, verték, bezárták, nem vitték sosem sehová és most ez a helyzet neki új, de engem szeret. Ilyenkor mindig szakítani akart, utólag mindig viszakozott, megbeszéltük, hogy folytatjuk és nincs semmi baj, aztán másnap felhív, hogy vége, aztán mégsem. Tegnap ugyanez volt, bár itt már én is kiakadtam és a sértéseit nem bírtam elviselni, a vége az lett, hogy elzavart, hogy ne is keressem, ne hívjam, aztán fél óra múlva felhívott magához, hogy igyunk meg beszélgessünk, megint azt mondta, hogy semmi baj nincs és, hogy folytatjuk. Aztán ma reggel megint felhívott, hogy ő ezt nem bírja, adjak neki időt meg ilyenek. Azóta face-n letörölt, Viberen nem válaszol, nyílván nem is akarom zaklatni, de úgy néz ki, hogy ennek most komolyan vége. Annyit elmondott, hogy az előző pasija is mikor vitatkozott vele, akkor utána megütötte meg megverte. Hogy lehet egy ilyen helyzetben viselkedni? Mit csináljak most?

2015. aug. 26. 23:16
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nekik ez a természetes, de valamiért ők is megismernek olyat, aki nem agresszív és vele van, csak egy idő múlva borul az egész. Nekem egy régi kapcsolatomban az volt, hogy othhagyta a férjét, mert verte, megalázta, bezárta, korlátozta. Nekem azt mondta mindig, hogy milyen jó velem, mert én nyugodtan viselkedek, nem bántom és milyen jól érzi magát mellettem. Egy darabig éreztem is, hogy így van és nem ia aggódtam, aztán pár hónap múlva mintha ezt megunta volna és csak a volt férje volt a téma, aztán közölte, hogy belefáradt a mi kapcsolatunkba és vége. A mostaninál meg hasonló, szinte ugyanaz, csak más a körítés, nem volt férj, hanem volt barát.... Állítólag az van, hogy amíg az ember nem tud feldolgozni egy traumát vagy egy eseményt, akkor mindig az ismétlődik addig, amíg meg nem oldja és csak utána tud továbblépni.
2015. aug. 27. 12:07
 22/23 Költőnő? ***** válasza:
mert nem tud mit kezdeni azzal ha nincs bacogatva. Ideig óráig persze, elhiteti magával. De aztán nem tud vele mit kezdeni. Ha a fizikai bántalmazóhoz nem is tér vissza, keres egy újabb agresszort, aki ugyanúgy manipulálja majd.
2015. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Az is lehet, hogy már van neki valaki más, aki jól tudja manipulálni. Fura volt az, hogy olyan sokszor hozza fel a régi, verekedős barátját.

Most amúgy az a kérdés, hogy hogy tudnék vele normálisan elválni. Nem szeretek haragban elválni senkitől.

2015. aug. 27. 19:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!