Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megis mire jok az ilyen hazugsagok?

Figyelt kérdés
Parommal vitaztunk es megjegyzest tett az exeimre kulsoleg. Rakerdeztem hogy ugyan honnan is tudhatna hogy neztek ki es erre azt mondta, hogy kinyomozta. Facebookom nincs, de volt es az exeim nem voltak bejelolve. Volt akivel email-en keresztul tartottam a kapcsolatot evekkel ezelott, de az az email mar nincs meg. Allitasa szerint az egyik emailemen keresztul eljutott egy masikhoz blalabla es igy tudja kik voltak. Az en velemenyem az, hogy ez baromsag, mivel a parom elott egy 7 eves kapcsolatom volt es nehogy mar kitudja nyomozni ki volt elotte. Mas a telefonszamom is, a mostani szamom a sokadik azota. En ugy erzem kamu az egesz vagy bolond es a kepzelete jatszik vele. De ha nem bolond es csak hazudik, akkor miert? Egyszeruen nem ertem. Volt mar valaki hasonlo helyzetben? Volt aki ilyeneket hazudott? Miert? Koszi elore is a valaszokat.
2015. aug. 27. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Siman hülye és tudja is hogy hülyeséget beszél ezért próbál kitalálni ilyesmit.Magyarán beégett és ezért kamuzik.Ja és féltékeny az exeidre.:D

Mikor szakítasz vele?Mert ez egy idióta éa beteges ha ezt igy kinyomozza ahelyett hogy megkérdezne téged.

2015. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon nehezen maszok ki barmilyen kapcsolatbol. Nekem ez az egesz olyan betegesen hangzik. Nem ez az elso megmozdulasa ami orult es szerintem soha nem fogom megerteni. Elobb utobb ha igy folytatja nemfogok tudni velemaradni, csak nehogy addig en is megbolonduljak.
2015. aug. 27. 21:13
 3/6 anonim válasza:

Szerintem kamuzik...

Nem hinném hogy bolond inkább beteg vagy betegesen féltékeny. Sok olyan ember van aki összehasonlítgatja magát a párja exeivel ami teljesen felesleges. Önbizalomhiány miatt is lehet ilyen.

Nekem a párom látásból ismeri az exeimet és régen volt féltékenységi rohama ha már szembejött az utcán az exem és köszönni mertem neki. Aztán szépen lassan tisztázódott benne hogy őt szeretem azért vagyok vele és az exeim nem véletlenül az exeim.


Nem tudsz beszélgetni erről a pároddal? Hogy felesleges a múltaddal kekeckednie? Ami volt az már elmúlt azon nem tudsz változtatni, inkább a közös jövőtökre koncentráljatok ami ahogy nézem nem biztos hogy közös lesz.

2015. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tartom kizártnak, hogy még évekkel ezelőtt nyomozott utánad, csak most vette elő az akkor szerzett információkat.
2015. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fényképeket nem láthatott? Mert ez az e-mailes dolog eléggé sántít. Valószínűleg csak nagyot akart mondani, és hazugságokkal menti a menthetőt, nehogy kiderüljön, hogy a levegőbe beszélt.
2015. aug. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tudhatja kik voltak, esetleg egyet igen, de eleve az hogy belemegy az en emailembe...facebookomba is belemaszott anno, ezert is toroltem magam. Probaltam beszelni vele errol, de mintha abszolut mashogy gondolkodna. Feltekenykedni nincs oka, arra nekem lenne inkabb azok utan, hogy tavaly az exevel talalkozgatott a hatam mogott. Jelenleg ezen kivul minden ok, o az aki mondogatja, hogy lepjek tul a multon, es szeret engem, velem tervez, csak mostmar en nem vagyok biztos magamban.
2015. aug. 28. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!