Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érez irántam? Bőven lentebb.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam? Bőven lentebb.

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel 2 évig együtt voltam, pár hónapja szakítottunk... Nem hittem soha, hogy szakítana velem, nem is voltam soha ilyen romantikus fajta, de mégis nagyon jól megvoltunk.. Párszor sajnos nagyon bunkó voltam vele, és ez volt neki sok. Szakítottunk, de utána párszor összejártunk, rájöttem, hogy nagyon szeretem, képes lettem volna miatta változtatni 1-2 dolgomon, csak érte. Megbeszéltük, hogy találkozgatunk, aztán majd kialakul valami, vagy nem... ebből az lett, hogy amikor ketten voltunk, mindig nagyon jó volt neki is, nekem is. csak egyszer elmentünk valahova, és láttam rajta, hogy tökre semleges velem, nem igazán érdekli a dolog. Ott berágtam összevesztünk.. nem is beszéltünk 1 hónapig. aztán összejött egy sráccal, de 2 hét után kidobta, mert úgy érezte, hogy nem tudná szeretni.. egyik szombaton felhívott sírva, hogy megbánta az egészet, és szeretne velemlenni, kibékülni,stb.. tudtam h be van rúgva kicsit, így kinyomtam.. nem egyszer nem kétszer.. de valamiért mégis belementem, hogy találkozzunk. átjött, ott is sírt nekem 2 órát, hogy velem volt a legjobb, szeret még, meg stb... de másnap józanul már nem mondd ilyeneket, csak annyit h tényleg velem volt a legjobb, meg azér még hiányzok neki... hétközben megebszéltük, h majd hétvégén menjek át hozzá aludjak ott, ha nem megy bnőjével bulizni.. mégis elmentek, hiába mutatta a bnője az smst amiben azt írta, hogy inkább velem lenne. elegem volt, letöröltem mindenhonnan, nem élem bele magam már... csak még mindig nagyon hiányzik, és rosszul esik az egész. Szerintetek miért csinálja ezt???
2010. márc. 11. 02:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a veszekedésböl született ez a helyzet.A romantika nagyon fontos egy lánynál.Föleg ha nagyon aranyos egy lány.Hát....ha ráteszed a szivedre a kezedet és azt mondod tiszta szivedböl,hogy "szereted",akkor vigyázz nehogy kialudjon a tűz:)De ha ö jozanul nem tudja mit érez csak akkor ha iszik,akkor labilis a kapcsolatotok,mert komolyságbol kevés van.Az egész rajtatok áll.De igy,hogy veszekedésböl látom van böven igy ........kevés esélyt látok a komoly romantikus kapcsolatra.
2010. márc. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is sértett ebben a dologban,főleg,ha bunkóztál vele! Valószínű azért viselkedik így,mert nem érzi túlságosan,hogy tényleg szereted,és megpróbál kisebb "köcsögségekhez" folyamodni,hogy kiszedje belőled,szereted-e. Ha részegen bevallja,hogy szeret még,akkor tuti úgy van,de sokszor ez nem elég. Neked is be kell bizonyítanod,hogy szereted,és akarod őt!
2010. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bizonyítottam én már sztem eleget neki azóta... azt nem tettem hozzá, hogy én voltam neki az első, velem vesztette el, azóta se volt úgy senkivel ez tuti.. szerintem ez csak a ragaszkodás, és a 2 év beszél belőle ilyenkor... ő tudja, hogy nekem nem kéne sok, hogy újrakezdjem vele, de ezt valamiért úgy komolyan sosem akarta... de mikor már elfelejtettem vna, akkor jön egy olyannal h sírva hív hogy találkozzunk... aztán emg semmi:S hát velem nem fog bszakodni az tuti, elegem van
2010. márc. 11. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!