Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg én vagyok a bunkó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok a bunkó?

Figyelt kérdés

A barátom (28) 2 éve tanul, még 3 éve van. Eddig segélyt kapott, most ösztöndíjat ugyanakkora összegben.

Én dolgozom, az ö bevételének a 2,5-szeresét hozom haza.

Ö fizeti a lakás egy részét, a bérletét, meg a kaja egy részét, minden mást én, de nekem még így is marad. Legutóbb volt egy nagy összegü kiadása (60 ezer egyik napról a másikra), azt is nekem kellett állni.

Most a nyáron dolgozott, mert elküldtem (kellett neki pár dolog), de utál érte még mindig.

Mondta, hétfön megy a barátaival ki egész nap. Mikor mondtam, ez most olyan nem fair, megkaptam, hogy bunkó vagyok, nem ö tehet arról, hogy nekem napi 10-12 óràt kell dolgozni szabadnap nélkül, inkább örüljek, hogy neki nem kell. (Ha dolgozna, nekem sem kéne).

És megkaptam, bunkó vagyok.


Valóban?


21N


2015. aug. 28. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én bizony egy fillért nem adnék neki. Oldja meg a problémáit magától. Egyetem mellett én is tudok dolgozni, fordítok időt a páromra nem is keveset, akkor más is meg tudja csináli.
2015. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem lennék egy ilyen barommal, aki nem is akar dolgozni. Nem vagyok még 28, de van már mögöttem 4 év munkaviszony. Ő meg még tanulgat és te bolond meg eltartod.
2015. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28 éves nagy szamárként elvárná, hogy eltartsd, aztán még te vagy a bunkó... :) Hm-hm.
2015. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkó ha nem hülye vagy ha egy ilyen link fossal képzeled el a jövődet...
2015. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28 éves korra már az orvosi egyetemet is meg lehet másfélszer csinálni, pedig az 6 éves. Ő mit csinált fiatalkorában? Gondolom semmit, most meg élvezi, hogy eltartod. Kérdező, te tényleg ennyire hülye vagy, már bocs? Miért nem keresel magadnak egy rendes megbízható barátot, akivel közösen támogathatjátok egymást együtt építhetitek a jövőtöket, és miért vagy még együtt ezzel az idiótával, aki csak lehúz és kihasznál, szerintem szeretni sem szeret, csak egy kényelmes megoldás vagy a számára.
2015. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy bunkó.

Én 14 éves korom óta rendszeresen dolgozta, és 24 évesen fejeztem be az egyetemet.

Ha előre nem beszéltétek meg a pénzügyeket, akkor tán most se késő, bár ilyen beszólás után.... ?

Azért a 60 ezer ma se semmi, - kisebb pénz is kölcsön kértem a páromtól.

és, ha ekkora sara van, akkor egy nap munkát se hagyjon ki, hülyén néz ki!

2015. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!