Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon összevesztem a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összevesztem a párommal, ti hogyan reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Ő éjszakás volt, én délelőttös, hazajöttem munkából, (általában akkor szokott felébredni) és nem volt sehol,nem is mondott semmit, hogy hova megy. Felhívtam, de nem vette fel, kezdtem aggódni, ezért kb 15 perc múlva újra hívtam. Kinyomta a telefont, akkor ért haza. És erre elkezdett ordítozni velem, hogy én mit hívogatom őt percenként, csak lent volt és takarította az autót. De bezzeg, ha ő már barnábbat xarik, az anyát azért is hívja, én meg ha hívom hogy miért nincs itthon, ezen problémázik...


Utána kérdeztem tőle, hogy befizette-e a csekkeket, mert úgy volt hogy én fizetem be, de összegyűrődött a táskámban a csekk és nem fogadták el, és megbeszéltük, hogy majd akkor intézi ő mert ő tudja hogy kell, de ez már 2 hete volt... Nem, nem fizette be, mert én gyűrtem össze...


Meg áll a kupi a lakásban, de én mossak, vasaljak, takarítsak rá, ő meg másnapra széthagy mindent és kezdhetem elölről, emiatt is összevesztünk, hogy legalább kiporszívózhatná ezt a 30 négyzetméteres lakást... Jaj de hát ő most porszívózott (másfél hete), sőt, még ő támadt nekem, hogy én miért hagytam kint a tányéromat az asztalon, közben ő meg már púposra pakolta a mosogatót, holott van mosogatógépünk és el lett már mondta húszmilliószor, hogy oda pakolja a mosatlant...


Ja meg elkezdett nyaggatni, hogy mossam már ki a kedvenc ingét, mert holnap azt akarja felvenni, na elkezdtem mosni a mosdókagylónál, utána ott hagytam, hadd ázzon egy picit... Erre ő jön, hogy ő borotválkozni akar, most hol fog borotválkozni, ha ott a ruha, hát ő kiveszi onnan...


Úgyhogy elegem lett, a végén már ordítottam vele, annyira felidegesített...


2015. aug. 28. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy, hogy elhidegülés. Ha valakit már nem szeretsz, idegesít minden, amit csinál, akár van alapja, akár nincs. Ha mindketten így egymásnak tudtok esni, eléggé kihűlhettek már az érzelmek. Egyébként elmondásaid alapján sok dologban igazad van, de ő olyan dühösen reagál, hogy nyilván van a te rovásodon is elég az ő szemében. Ha pedig nincs, akkor még strigula amellett, hogy elhidegült tőled.
2015. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2015. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha csecsemős kérdésed van rossz kategória.

Komolyan kihasznál, eddig is mindent te csináltál otthon?

2015. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ha valakit már nem szeretsz, idegesít minden, amit csinál"


Ez nem elhidegülés, ez a pasi trehánysága. A kérdező jól tette, hogy lekiabálta a fejét.

2015. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ez nem elhidegülés, ez a pasi trehánysága. A kérdező jól tette, hogy lekiabálta a fejét."


Én nem a kérdező nézőpontjára céloztam. A pasi nem szereti már őt, emiatt minden idegesíti a nőben, akár jót tesz, akár rosszat. És igen, valószínűleg azért nem lép, mert a nő még így is kiszolgálja, és nincs jobb. Ettől függetlenül mire eljut idáig egy kapcsolat, mindkét fél sokat tesz azért, hogy a társát elmarja maga mellől. A lényegen ez nem változtat, ez a kapcsolat már csak időhúzás.

2015. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Két nappal ezelőtt még semmi baja nem volt.
2015. aug. 28. 17:02
 7/8 vivi63 válasza:

Szerintem teljesen jogosan reagáltál így , de hozzá kell tennem , hogy ezzel nem oldódott meg a problémád .

Ha fontos neked (feltételezem igen) akkor üljetek le megbeszélni , mondd el neki hogy szereted de néha kiborít a trehánysága , és hogy nehéz neked egyedül csinálni mindent és hogy nem akarsz veszekedni , de nagyon örülnél neki ha néha besegítene és így tovább :)

Szerintem ha nem beszélitek meg ,akkor csak rosszabb lesz :/

2015. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem összetéveszt az anyjával
2015. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!