Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátommal, mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon összevesztem vele. Felhivtam hogy elmeséljem mi volt az új munkahelyemen (első nap). Késtem 5 percet mert a busz épphogy beért, lassan ment a sofőr. A barátom meg nagyon lecseszett ezért, kiabált a telefonba hogy hogy lehetek ilyen hülye, miért nem a korábbi busszal mentem (azzal 1 órával előbb értem volna be a kelleténél), mert bezzeg ő már ott van egy órával korábban is ha kell, stb. Nagyon megsértett ezzel, mert mostanában mindig csak kritizál és így viselkedik. Ezért írtam neki mérgémben egy smst hogy jó nagy bunkó meg hogy már utálom, nem is értem mi tart mellette. Azóta nem keresett, én meg egész nap sírtam. Másnap írtam neki hogy látom nem hiányzom, örülök hogy jó így neki... Mire ő azt írta hogy azt írtam hogy utálom, akkor ne is hianyozzon. Sajnos nekem nagyon hiányzik és bánt amiért nem kér bocsánatot.
2015. júl. 22. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Fúú de gyerekek vagytok!:DD

Egyik jobban mint a másik.

Te meg majd találsz mást,ő aztan nem fog bocsánatot kérni,majd neked kell nyaliznod ezek ilyenek.

2015. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:

Még egy ok, hogy miért is válogassuk meg a szavainkat...bizony a szavakkal máshol rezsimeket lehet építeni, tízezreket a halálba küldeni...gondolod, hogy itt nem lenne jelentősége?

Na amúgymeg, kb 30%-ban volt igaza. Tesztelhetetd volna, hogy hogy jár a busz, hogy érsz be. Valószínűleg viszont kicsit lenéz téged...Beszéld meg vele, mert ő nem sanszos, hogy bocsánatot fog kérni, max, ha nagyon elvonásos lesz.

25/F

2015. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs más lehetőség, neked kell most nyitnod felé.
2015. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

30% ban igaza volt, mert 5(!!) percet késett a busz? Még egy ekkora baromságot, aki 5 perc után bármiféle balhét rendez(akár csak azért, mert elbamultál, és később indultál el), az mejnen a búsba, akár férfi akár nő. Normális esetben ez úgy néz ki, hogy elnézést kérsz a késésért, ő elfogadja, és boldogan éltek amíg meg nem haltok.

2015. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es valaszolo.Ha jol ertettem a szoveget, akkor a kerdezo nem randirol kesett ot percet, hanem az elso munkanapjan a munkabol kesett el.
2015. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!