Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te boldog vagy a párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te boldog vagy a párkapcsolatodban?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem akkor miért nem? És teszel ellene valamit hogy változzon?


Én nem vagyok boldog, de nem tudom mit tehetnék, nincs különösebb gond, csak hiányzik egy kis romantika.


2015. aug. 28. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Absolute. Főleg, hogy épp nincs. :D
2015. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne :D akkor boldog lehetnék :D
2015. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetesen, nem rég volt komplett hajtás csere, tavasszal lesz egy kerékszett is mert ebben sajnos van egy durva tojás. Tavasszal felpezsdül majd az életünk az biztos :)
2015. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nemvoltam boldog, ezért szakítottam! :)
2015. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az en kapcsolatom csodalatos, jol elvagyok magammal. Sosem veszekszunk, mindig azt csinaljuk amit eppen akarunk, nem kell megfelelnunk senkinek ... mi vagyunk a vagany magany :)
2015. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam boldog, ezért szakítottam. Két hónapig majd beledöglöttem, mert nagyon szerettem, de tudtam, hogy nincs jövőnk, ha még 35 évesen sem képes felnőttként gondolkodni.


Aztán megismerkedtem valakivel, aki pont úgy vélekedik az életről, mint én és pontosan azok a tervei, mint nekem. Azóta együtt tervezünk és már nagyon boldog vagyok, hogy anno a szakítás mellett döntöttem, bármilyen nehéz is volt.


Tehát voltam boldogtalan is és szerencsére most a másik végletet is megélhetem!

2015. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok boldog, mert eddig keptelen voltam megerteni, es elfogadni, hogy nem varhatom a vilagon senkitol a sajat boldogsagom, csakis magamtol. Amig az ember onmagaval nem oke, addig massal sem lesz. Jelen esetben a parjaval.

Most megprobalom bepotolni mindazokat a dolgokat, amiket eddig nem tettem meg magamert, feladni a regi, berogzult semmire nem vezeto gondolkodast, kompromisszumokat kotni, mindent (tenyleg mindent) beletenni az eletembe -kapcsolatomba is-, hogy paromnak es nekem egyarant jo legyen. Ha ezek ellenere sem fog menni kettonk kozott.. szakitok, es valoszinuleg kicsit belehalok. De az elet rovid...

2015. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!