Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt vagyok a páromnál ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt vagyok a páromnál ezért sürgős! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

4 honapja vagyunk együtt , ő még tanuló, de már felsőoktatáson . Én dolgozom már 2 éve . Tegnap buliztunk, és elcsíptem egy beszélgetést , amelyben egy ficko a barátnőmet kérdezgette hogy miért nem voltam ott a tegnap előtti strandoláson , illetve megyek e legközelebb . Az egésznek olyan jellege volt mint ha felakarná szedni, szerintem így is volt .. Ma lehet mennek vissza . Dolgoznom kell nem tudok menni .

A probléma: barátnőm válasza : állandoan dolgozij, olyan mintha nem is lenne ... Erre a pasi kérdezi hogy miért nem szakit velem , mire a válasz : szeretem meg ragaszkodom, de leülök vele beszélni hogy most van rozsaszin köd és ha elbassza kidobom, multkor is volt egy hetet a határnàl, (katona vagyok) mindig csak magát nézi , azt hogy elkap valamit vagy bármi azt nem .. Engem is veszélybe sodor ..


Szoval ez van .. Hozzáteszem , egy hét éjszakas után nem is aludtam , rögtön mentem neki segiteni pakolni , mivel költözésben vagyunk . Este 22.00 ig pakoltam a végén már majdnem rosszul lettem .. Hazajöttem fürödtem , mentem hozzá vissza . Ha hazajövök munkábol otthon nem is vagyok , rögtön idejövök .. Nincs is szinte már életem . Nem sportolok miota vele vagyok , minden idomet rá fordítom ..


Mit tegyek ?!


2015. aug. 29. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Elolvastam, és fogalmam sincs. Tényleg. Végüli azt mindta hog szeret, de hogy mindhat ilyeneket? Szerintem ülj le vele megbeszélni, kérdezd meg hogy van-e valami problémája, szeretné-e ha változna valami. Már ha kell neked a csaj. (Bár eléggé önzőnek tűnik)
2015. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 561 ***** válasza:
67%
Akár milyen nehéz,de én a helyedben megválnék tőle.Csak saját maga érdekli.Komoly munkád van amit nem tud értékelni.Nincs felnőve egy komoly kapcsolathoz.Én a hallott beszélgetés után elküldtem volna.
2015. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Tudod mit? Szerintem is inkább #2
2015. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Én is a kettessel értek egyet. Egy másik pasinak mondja, hogy szakítani fog veled, HA ez meg az... ez mi?! Szid téged másoknak, de a szemedbe nem mondaná... Egy kapcsolat nem így működik, hogy te minden létezőt beleadsz, erre meg ez a hála. Beszélj vele, hogy ez miért volt, miért gondolja így, amikor neked már tényleg nincs több, amit adhatnál, neked is csak 24 órából áll a napod. De azért idővel én szakítanék, mert a lány nem tűnik túl magabiztosnak amúgy sem, már ami kettőtök kapcsolatát illeti.
2015. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

a csaj is buta és a kérdező is :)


már a helyesírásból és a megfogalmazásból látszik :)

2015. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Papucs vagy egy kicsit a leírás alapján,magadat elhanyagolod miatta.Ő meg nem értékel téged ,tisztán látszik.Normál esetben aggódnia kellene érted,helyette inkább maga miatt aggódik,az egészben csak ezt az egyet látja.
2015. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Komolytalan ez a lány, nevetséges a felfogása. A helyedben olajra lépnék, de szó nélkül. Aztán majd elgondolkodna a kis l.otyó, hogy vajon miért történt ez?
2015. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Menekülj. Futólépésben.


Ez a lány nem érdemli meg azt sem, hogy keresztül szalmát tegyél érte, nemhogy ennyi erőfeszítést. Az meg nonszensz, hogy ezt melletted beszéli meg egy idegennel.

2015. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez biztatóan kezdődik, de a mondat második fele...

" szeretem meg ragaszkodom, de leülök vele beszélni hogy most van rozsaszin köd és ha elbassza kidobom,"


Igen a pasi fel akarj a szedni a barátnődet, és nagyon nagy hátrányban vagy ebben.

2015. aug. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Légy férfi!

Pakolj össze, és hagyd ott szépen.

Spórolj, s miután leszerelsz, tiéd minden csaj! :D

Ő meg addigra belefárad majd a sok felszínes pasiba.

2015. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!