Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem ra, hogy ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem ra, hogy ezeket a dolgokat megtegye?

Figyelt kérdés
A parom nem akar fogatmosni raadasul cigizik mit tegyek...egyszeruen mar megbolondulok akkor ha elottem cigizik es utana csokolozunk raadasul fogatmosni meg nem hajlando mit tegyek azt mondta hogy lusta hozza plusz rengeteget alszik mit tegyek ha nem akarom elvesziteni..:(

2015. aug. 29. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
:)))))))))) AnyáááámmmmmmXD
2015. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért jöttél össze vele, ha ez zavar?
2015. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

-Szivem kérsz rágót?

-Nem, kösz.

-DE KÉRJÉL!!!

2015. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem az én volt nőmmel jöttél össze? :)

nem tudod sehogy rávenni, ha eddig nem érdekelte szerinted ezután fogja?

úgyis mindenféle kifogást talál majd ki. sztem ne küszködj vele.

nem igényes.

2015. aug. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igénytelen, hagyd ott, mondd el az okát is neki, aztán majd elkezd fogat mosni ha érdekled egy cseppet is... ha nem akkor meg nem kár érte.
2015. aug. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!