Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon baj ha 4 év van közöttünk? Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
nem rég jöttünk össze én 20 vagyok a lány csak 16 de félek le feküdni vele mivel hogy kis korú, ebből lehet baj ?

2015. aug. 30. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát már nem számít tulipán taposásnak szóval hajrá.
2015. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyanennyi évesen , ugyanennyi éves csajokat dugtam meg , meg szoptak le azóta eltelt pár év és még mindig élek, szóval no para
2015. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hááát, az írásod alapján max 13-14 vagy..észbelileg. Egy 20 éves nem ilyen bamba, már bocs.
2015. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem zárnak be érte, ha erre gondolsz esetleg.
2015. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha már így szépen felhozod, hogy a csaj kiskorú, akkor olvass utána, hogy a törvény mit is ír erről pontosan!!

Meg javaslok neked egy helyesírás szótárat is mellé!


Kérdésre a válasz: a 4 év nem sok, és nem lehet belőle baj.

2015. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokan válasz helyett kritizálni jönnek ide de hát ez a GYK :D azért köszi a válaszokat, aki meg le 14 évesezett azzal meg egyáltalán nincs kedvem veszekedni találkozok épp elég bolondal az utcán,ha meg valaki nem tud helyesen írni akkor már ne is merjen kérdést fel tenni gondolom ugye ?
2015. aug. 30. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
14 év a beleegyezési korhatár, szóval legális a kapcsolat, nincs vele semmi gond.
2015. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!