Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? A férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? A férjem szerint hülyeség.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit piti dologról van szó, de azért teszem fel itt a kérdésem, mert kiváncsi vagyok, ki, hogyan gondolkozik erről. Rögtön bele is vágok a közepébe, remélem így is érthető lesz. :) Szóval, amikor még csak ismerkedtünk a férjemmel, (4 évvel ezelőtt) neki több nő is írogatott egyszerre, és feltűntek exek is. Az egyik exe olyannyira nyomult, hogy több vitánk is volt miatta, majd közösen megbeszéltük, hogy facebookon tiltja/törli a nemkívánatos személyeket, és hogy véletlenül se legyen félreértés ha kapna egy nem kívánt üzenetet. Onnantól semmi problémánk nem volt, teltek az évek és már össze is házasodtunk. Nemrég ismét ismerősnek jelölte egy hölgy, akivel anno írogatott, nem akarta visszaigazolni, de mondtam neki, hogy nyugodtan tegye, hiszen bízunk egymásban, és tudom, hogy ha írna is neki a nő, ő lerázná. Ezen felbuzdulva kitaláltam, hogy vonjuk vissza az összes tiltást (valamint nekem is vannak tiltólistán emberek), mert egyrészt ezek régi dolgok/személyek a múltból, és ha írna is neki valaki,((amit kétlek) szerintem vagyunk annyira felnőttek, hogy el tudjuk rendezni ezt a másik féllel, mindenféle gyerekes letiltogatás nélkül. A férjem szerint hülyeség, szerintem viszont nem, amolyan a "puding próbája az evés." Vagy ti mit gondoltok? Meg persze azért kiváncsi is vagyok, hogyan kezelné a helyzetet, ha pl a régi nyomulós ex megörülne, hogy ismét aktív a férjem. :)
2015. szept. 1. 13:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség.
2015. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég. Komolyan, jó nektek, hogy ilyen problémáitok vannak!!!
2015. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Azért is írtam, hogy nem életbevágó kérdésekről/problémákról van szó, nyilván tudom, hogy kb. "unalmamban felteszek egy kérdést" szintű a dolog. :D
2015. szept. 1. 13:30
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
fúúú de ráértek.
2015. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%

Hülyeség.

Amúgy ha azt akarod, hogy megcsaljon, inkább fizesd be egy hivatásosnál, ne ilyen hátulról-mellbe stílussal csináld, ez visszataszító.

2015. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
Annyira nélkülözhetetlen az a facebook?
2015. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%

szerintem hülyeség...de csináltok amit akartok...

sőt lehet le is kéne feküdjön az exével ki tudja talán az exe élvezné, de puding próbája az evés :)


22F

2015. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Dehogy akarom, hogy megcsaljon. Szerintem ezt sehol sem írtam, de véleményem szerint ha van egy probléma azt meg kell oldani, nem pedig arrébb söpörni.
2015. szept. 1. 13:32
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már az rossz, hogy egy férfivel töröltetni kell a női kontaktokat, mert különben ráerőszakolnák magukat, vagy mi?


Na de ha már elérted, és a férfi még ennek ellenére veled van, akkor mi a francnak akarod még tesztelgetni? Kit akarsz tesztelni egyáltalán? A férjedet, hogy kibírja-e a Facebookot flörtölés nélkül, vagy az exeket, hogy kell-e még nekik a férjed?


Nyugodj meg, azóta valószínűleg már mind továbbléptek, ha annyira kapcsolatban akartak volna maradni a férjeddel, akkor megtalálták volna a módját a Facebookon kívül is.


Szóval igen, szerintem is hülyeség lenne.

2015. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Hú, nem tudom miért ment el a dolog hirtelen a megcsalás felé.. ?
2015. szept. 1. 13:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!