Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is vége már ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is vége már ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt a párommal, majd szakítottuk, egy félreértés miatt. Rá kb. 4 hónapra megint összejöttünk (ez volt április-május környékén). Nagyon sokat veszekedtünk korábban is, de ez nem változott. Főiskola miatt egy városba költöztünk, közös albérletbe. Ez már nyáron kiderült, akkor ő el is kezdett dolgozni a városban. Szinte mindennap dolgozott, alig találkoztunk kéthetente egyszer a távolság miatt. Még beszélni is alig beszéltünk, úgy éreztem nincs már annyira közös téma kettőnk között, főleg hogy naponta kb. 2 órát beszéltünk. Közben én eljártam a barátaimmal bulizni, strandra stb. És jól esett, hogy más srácoknak is bejövök, bókolnak stb. Én hűséges típus vagyok és nem is csaltam meg a párom soha! Ezt azért írom, mert a párom semmi bókot, semmi jelet nem nagyon küld felém, hogy tetszenék neki, inkább csak kritizál. És jól esett, hogy kapok ilyeneket. 1 hete lakunk együtt. De mielőtt ideköltöztem már volt egy megjegyzés az ő részéről, mert én általában megszoktam tervezni, hogy mit csinálok, mikor stb. és ezen kiakadt, hogy ez jó lesz, ha én ezt fogom csinálni. De ő is tudja, hogy ilyen vagyok, ezért nem nagyon értettem ezt a dolgot. Mióta együtt lakunk, jövünk-megyünk suli miatt is, így kb. reggel-este találkozunk, ami nem is olyan rossz igazából, de pl. már szex se nagyon van közöttünk. Reggel felkelünk elmegyünk. Este meg lefekszünk az ágyba és alszunk. Semmi olyat nem látnék benne, hogy kíván vagy ilyesmi. Szájra puszi van és ennyi. Mintha csak lennénk de nem egy pár.

20/L


2015. szept. 1. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ennek annyi.
2015. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eleg szar ugy volna ha most derulne ki az,hogy vege plane,hogy most koltoztetek ossze. Szerintem uljetelk Le es beszeljetek meg egymassal ezt a dolgot, es te is tehetnel azert,hogy Legyen szex meg,hogy bokoljon es kedveskedjen. Egy parkapcsolat a kolcsonos odafigyelesen, husegen es gondoskodason alapszik. Ha te nem figyelsz ra vagy kenyezteted el neha kicsit akkor nem haboroghatsz ha nem bokol nap mint nap meg nem teper Le.

Lehet o is latja,hogy ellaposodott a dolog csak nem tudja,hogy hozza helyre es ezert durcas meg nemtorodom.

18/L

2015. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bence_ ***** válasza:

Ez egy rossz kapcsolat.

Olyan pasival legyél aki Boldoggá tesz.

2015. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"... majd szakítottuk." Itt volt vége, azóta csak szenvedés.


Nem melegítünk újra semmit, nincs értelme.

2015. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én megpróbáltam, hogy csináljunk közös programokat, menjünk el néha együtt szórakozni, de ő inkább a barátait választja és engem oda meg nem hív. Dolgozik, suliba jár.. Szerintem neki az a jó, hogy itt vagyok mosok, főzök.
2015. szept. 1. 16:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
EGyértelműen vége van, ne ragaszkodj hozzá.
2015. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így ahogy van, elmondanám neki a dolgot.. vagy beszéltetek már erről, hogy te így nem vagy boldog?

Nyilván nem most kezdődött a dolog, de pl. én a helyedbe tuti megkérdezném, hogy Ő ezt hogy érzi, mit szeretne, boldog e így, stb.

Aztán együtt kitaláljátok, hogy hogyan tovább. Nem tudom Ő hány éves, de szerintem 20 évesen nem normális, hogy összeköltözöl valakivel és így telnek a mindennapjaitok. Én legalábbis nem törődnék bele, az biztos. :)


22N

2015. szept. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, még nem nagyon pakoltad szét a holmijaidat. Ha ennyire kihűlt a kapcsolat, nem szabad összeköltözni, ez csak két nem egymáshoz illő embert összeköt. Ez olyan, mint azok a párok, akik a kihűlő kapcsolatukat egy gyerekkel akarják felturbózni. Gyorsan költözz vissza, és tanulj az esetből. Meglátod, egy ilyen ellaposodott kapcsolatot könnyű lesz elengedned.
2015. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!