Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek minek párkeresőzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minek párkeresőzik egy férfi amikor meg van az akit szeretett volna? Ez is egy betegség?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok okból lehet párkeresőzni:

Társasági életet élni (nem csak a face-en lehet cseverészni)

Megszokásból

Egófényezésből

Még sincs meg az igazi

Mittudomén...


Szerinted mi a legvalószínűbb ok?

2015. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívja a szakirodalom, hogy 'vadászösztön'.
2015. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is be vagyok regisztrálva kb. 4 helyre, de egyiket se használom, főleg mióta kiszemeltem az én tökéletes párocskámat.

Az online világban könnyű fent lenni sok sok helyen, bármilyen különösebb indok nélkül

Esetleg nézd meg, mikor volt belépve újra / ki van-e töltve az adatlapja, stb.

Ezek soakt elárulnak a szándékairól

2015. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert mégsem találta meg az igazit, vagy mert egy reménytelenül csapodár alak.

Én is megnézném, hogy mikor lépett be utoljára, ha mostanában, akkor én nem terveznék semmi komolyat vele.

2015. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!