Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihűlt a szerelem?

Figyelt kérdés

21 évesek vagyunk a barátnőmmel. Mindjárt 2 éve vagyunk együtt. Már nem várom annyira a találkozásokat, nem köt le annyira a társasága, hamarabb idegesít fel.


A baráti társaságom nagy része szingli, és kicsit irigykedve nézek rájuk. Minden hétvégén buliznak, élik az életüket szabadon. Hiányzik ez nekem is. Az iskola mellett a héten csak 2 szabad estém van, ebből egyiken találkozás van "előre látva".


Egy kis szünet nem tenne jót szerintem a kapcsolatnak. Viszont az is biztos, hogy nem találnék még egy ugyan ilyen jó, megértő, kedves, odaadó barátnőt, mint a mostani. De élni szeretném az életem, bulizni, mint a többi velem egykorú fiú. Mit tudok csinálni?


2015. aug. 3. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
1 hónapja még szóról szóra ugyanezeket gondoltam. Azóta szakított velem, mert már túl sokszor idegesítettük fel egymást, meg midnen, elege lett, előtte esténként már rá se gondoltam, msot meg gyötrődök. Hiányzik az a helyzet. De az is igaz, hogy vannak, és leszenk ezektől jobb nők is, ne meséld ezt be magadnak. Éld az életed, ahogy akarod.
2015. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne van a válasz...:) Fiatal vagy, nem szereted már, és azt is eltudod képzeli, hogy találj hasonló lányt. És igen, most vagy fiatal! Ha úgy érezd bulizni akarsz, s élni, akkor ne áltasd tovább szakíts vele, és hajrá!
2015. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de annyira nem tudlak megérteni, hogy az hihetetlen.

Mindegy a lényeg, hogy ha nem szereted ezt a lányt, akkor szakíts vele, hadd találjon hozzá való normális férfit, te meg bulizz, éld ki magad, minél több nővel próbálj ki mindent, aztán nőj fel. Hátha belőled is lehet még férfi.

2015. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!