Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbántottam, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam, pedig nem akartam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma azt mondtam a barátomnak, hogy nem biztos, hogy még mindig úgy szeretem, mint régebben. És természetesen rosszul esett neki. Azóta csak sírok, hogy hogy tudtam megbántani, azt akit a legjobban.. Eszméletlenül szeretem, csak mostanában elbizonytalanodtam. Mit mondjak neki?

(2 éve vagyunk együtt.)


2010. márc. 11. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
"Nagyon megbántottam, pedig nem akartam mondani"
2010. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%

hat elba sztad de kemenyen,hogy te mekkora egy hulye pi csa vagy,en kirugnalak de azonnal,vagy ha nem is de megcsalnalak az tuti


Valmont idióta, Tourvelné fapina, mégis dugnak; ez a szerelem. Aztán meghalnak; ez meg a dráma. (csak szex es mas semmi)

2010. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom mit tehetnél, de azt igen, hogy ha egyszer kimondtad, akkor azt már nem lehet visszacsinálni. És ha kimondtad, akkot okkal mondtad ki. Ebbe gondolj bele. Talán nem is zsereted annyira, mint gondolod. Vagy csak pillanatnyi elmezavar volt :D
2010. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban vannak hullámvölgyek, nem szeretjük a másikat ugyanolyan intenzíven éveken keresztül.... Mindenki érzi néha, hogy nem úgy szereti a másikat, mint az elején, és éppen azért kell ezt kimondani, hogy magadhoz térj: vagyis most tudod igazán, hogy badarság, hogy nem szereted.... mindenki hibázik, mindenki mond olyat, amit nem gondol komolyan! Ne ess pánikba, beszéld meg vele nyugodtan, ha mostmár tényleg úgy érzed, hogy ő kell neked
2010. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!